صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

پایان ماموریت رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهشهر

ماموریت رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهشهر پایان یافت و به‌زودی سرپرست این اداره معرفی می‌شود.

کد خبر : 24501

تاریخ انتشار : 17/03/1394 - 10:35


پایان ماموریت رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهشهر

به گزارش خط امید بهشهر، با توجه به گذشت بیش از 2.5 ماه از پایان ماموریت علی‌اصغر باباکوهی‌اشرفی در سمت مدیریت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهشهر، بالاخره زمان بازگشت او به مجموعه صدا و سیمای مرکز مازندران فرا رسید.

علی‌اصغر باباکوهی‌اشرفی دارای مدرک کارشناسی گرافیک و کارشناسی ارشد پژوهش هنر است، او از اول فروردین 90، مدیریت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهشهر را به عهده گرفت و ماموریت او در اول فروردین 94 به پایان رسید.

علی‌اصغر باباکوهی‌اشرفی در این رابطه گفت: امروز، پایان مدیریت او در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهشهر است و تا پایان هفته نیز به کار اصلی خود در سیمای تبرستان باز می‌گردد.

از آنجا که اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قصد دارد تا از نیروهای خود در سمت‌های مختلف استفاده کند، لذا مسعود فلاح که در حال حاضر کارشناس فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهشهر است و معاونت فرهنگی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران را نیز در کارنامه خود دارد،به‌زودی حکم سرپرستی خود را دریافت می‌کند.

وی در حال گذراندن دوره کارشناسی ارشد علوم و حدیث است و حدود دو سال از فعالیت او به عنوان کارشناس فرهنگی در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهشهر می‌گذرد.

شهرستان بهشهر دارای بیش از دو هزار فعال در عرصه فرهنگ و هنر است که به‌ویژه در رشته‌های موسیقی سنتی، تئاتر، شعر و خوشنویسی‌، هنرمندان شاخصی دارد.


منبع : فارس

 

  

دیدگاه شما در مورد : پایان ماموریت رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهشهر

پایان ماموریت رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر