صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدیرکل محیط‌زیست مازندران خبر داد

تأکید بر مدیریت یکپارچه منطقه میانکاله و آشوراده / احتمال آتش‌سوزی مجدد در میانکاله

مدیرکل محیط‌زیست مازندران با اشاره به اینکه نگرانی درباره آتش‌سوزی داریم، گفت: ممکن است در مناطق حفاظت‌ شده مانند میانکاله، دوباره آتش‌سوزی صورت گیرد، تمهیداتی را لحاظ کرده و تجهیزاتی را برای خاموش کردن آتش خریداری کردیم.

کد خبر : 24499

تاریخ انتشار : 17/03/1394 - 10:27


تأکید بر مدیریت یکپارچه منطقه میانکاله و آشوراده / احتمال آتش‌سوزی مجدد در میانکاله

به گزارش خط امید بهشهر، ناصر مهردادی بعد از ظهر دیروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه تعدادی از رودخانه‌های استان را پایش‌آنلاین داریم، اظهار کرد: بسیاری از واحدهای صنعتی به دلیل آلودگی رودخانه، تعطیل شدند هرچند که هدف ما تعطیل کردن این واحدها نیست اما اگر مسائل زیست‌محیطی را لحاظ کنند ما همراه آنها هستیم.

مدیرکل محیط‌زیست مازندران با بیان اینکه در ساماندهی پسماند استان نگرانی داریم، اضافه کرد: کارخانه کمپوست بهشهر آماده بهره‌برداری است و منتظر هستیم با حضور مسئولان دولتی این مرکز را افتتاح کنیم، نگرانی‌هایی هم درباره پسماند مرکز مازندران وجود دارد و در مورد زباله‌سوز هم اقدامات مناسبی صورت گرفت و امیدواریم این پروژه هم زودتر عملیاتی شود.

وی با اشاره به اینکه نگرانی درباره آتش‌سوزی داریم، افزود: ممکن است در مناطق حفاظت‌ شده مانند میانکاله، دوباره آتش‌سوزی صورت گیرد و تمهیداتی را لحاظ کرده و تجهیزاتی را برای خاموش کردن آتش خریداری کردیم.

مهردادی با اشاره به اینکه ساخت‌ و سازهای ناجوان‌مردانه‌ای در میانکاله صورت گرفته بود که با این موارد مقابله کردیم، گفت: تا محیط‌زیست زنده است اجازه بروز تخلف در میانکاله نمی‌دهیم.

وی با بیان اینکه عده‌ای تلاش می‌کنند که آشوراده را به استان گلستان انتقال دهند، تصریح کرد: دو نفر از محیط‌بانان ما در این منطقه مورد اصابت گلوله قرار گرفتند چون حضور محیط‌زیست در این منطقه افزایش یافته و اجازه تخلف را در آشوراده نمی‌دهیم، ضمن اینکه نگرانی‌ها در مورد آشوراده را کاهش دادیم و تاکید ما بر مدیریت یکپارچه منطقه میانکاله و آشوراده است.


منبع : فارس

 

  

دیدگاه شما در مورد : تأکید بر مدیریت یکپارچه منطقه میانکاله و آشوراده / احتمال آتش‌سوزی مجدد در میانکاله

تأکید بر مدیریت یکپارچه منطقه میانکاله و آشوراده / احتمال آتش‌سوزی مجدد در میانکاله

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر