صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
نماینده ولی فقیه در سپاه کربلای مازندران:

امروز به جایگاهی رسیدیم که به‌راحتی می‌توانیم حق خود را از استکبار بگیریم

نماینده ولی فقیه در سپاه کربلای مازندران گفت: امروز که به برکت خون شهدا و درایت امام(ره)، انقلاب شد و به اینجا رسیدیم که بتوانیم حق خود را از استکبار بگیریم.

کد خبر : 24496

تاریخ انتشار : 17/03/1394 - 10:16


امروز به جایگاهی رسیدیم که به‌راحتی می‌توانیم حق خود را از استکبار بگیریم

به گزارش خط امید بهشهر، حجت‌الاسلام یدالله غلامی در مراسم یادواره شهدا روستای جامخانه درباره مقام شهدا، اظهار کرد: شهدا به مقامی رسیدند که حضرت علی (ع) برای رسیدن به آن جایگاه گریه کرد.

وی با بیان اینکه امام علی (ع) را جهل و بی‌بصیرتی مردم از پای درآورد، افزود: این نقطه مهم تاریخ شیعه است که امروز باید این آن را مدنظر داشته باشیم.

نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا مازندران خاطرنشان کرد: امروز که به برکت خون شهدا و درایت امام(ره)، انقلاب شد و به اینجا رسیدیم که بتوانیم حق خود را از استکبار بگیریم و آبروی اسلام و قرآن شویم نکند یک وقت مکر شام بر نیزه رفت بی‌بصیرتی بیاید و جهل و نادانی بیاورد.

غلامی با اشاره به اینکه مردم در سال 88 بعد از فتنه نشان دادند که بابصیرت هستند، تصریح کرد: مردم در 9 دی مشت محکمی بر دهان بی‌بصیرتان و دشمنان خارجی و داخلی زدند.

وی ادامه داد: وظیفه ما پاسداری از آرمان و دستاوردهای شهدا و این ایثار و خون دل داده‌ها است.

غلامی یادآور شد: این نظامی که به نام جمهوری اسلامی شناخته شده و پنجه در پنجه استکبار کرده و تا اینجا موفق بوده است و امروز سربازان جبهه دیپلماسی در مقابل آنها هستند انشالله در حفظ دستاوردهای انقلاب موفق باشند.

وی با اشاره به سخنان امام (ره) گفت: انقلاب اسلامی ثمره مجاهدت مجاهدان در طول تاریخ است و امانت در دست شما مردم و حفظ جمهوری اسلامی از نماز واجب‌تر است.

نماینده ولی فقیه در سپاه کربلای مازندران اضافه کرد: اگر جمهوری اسلامی شکست بخورد تا قرن‌ها اسلام نمی‌تواند سر بلند کند و همه از زن و مرد وظیفه دارند از آن دفاع کنند.

وی درباره چگونگی حفظ این نظام اظهار کرد: رهبری بعد از فتنه 88 در حسینیه امام خمینی (ره) فرمودند حفظ و پاسداری از جمهوری اسلامی با سلاح ایمان، تقوا و بصیرت امکان‌پذیر است.

غلامی افزود: حضرت آقا در کنار این سه ویژگی، عمل به هنگام و به اندازه را نیز از راه‌های حفظ نظام دانستند.

سخنران یادواره شهدا روستای جامخانه تصریح کرد: ملت شهید داده که وظیفه دارد از ثمره خون شهدا که جمهوری اسلامی است پاسداری کند باید ایمان، بصیرت، بینش و آگاهی و آینده‌نگری خود را تقویت کند.

وی در تشریح سلاح‌های پاسداری از خون شهدا، بیان کرد: عمل باید به‌هنگام باشد و حرکت کردن با تاخیر فاجعه به بار می‌آورد و همچنین به‌اندازه حرکت کند و نه افراط و نه تفریط داشته باشد.

غلامی گفت: برگزاری یادواره شهدا تجدید میثاق با این آرمان‌ها است وگرنه مقام شهید عند ربهم یرزقون است و نیاز به این مراسمات ندارد بلکه پیرو می‌خواهد.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : امروز به جایگاهی رسیدیم که به‌راحتی می‌توانیم حق خود را از استکبار بگیریم

امروز به جایگاهی رسیدیم که به‌راحتی می‌توانیم حق خود را از استکبار بگیریم

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر