صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رئیس شورای هماهنگی تبليغات اسلامی مازندران:

رابطه با آمریکا مردود است/خطر انحراف از خط امام را باید جدی گرفت

رئیس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي مازندران گفت: آنچه که مقام معظم رهبری در مراسم سالروز رحلت حضرت امام (ره) فرمودندنقشه راه نظام در 7 محور اصلی بود که آحاد ملت و مسئولین باید از این اصول پیروی کنند.

کد خبر : 24494

تاریخ انتشار : 17/03/1394 - 10:14


رابطه با آمریکا مردود است/خطر انحراف از خط امام را باید جدی گرفت

به گزارش خط امید بهشهر، حجت الاسلام یوسف یوسف‌پور در گفت‌وگو با  خبرنگار بلاغ، بیان اینکه هر انقلابی ریزش ها و رویش های خود را در طول زمان دارد، اظهار کرد:  قطعا بعد از رحلت حضرت امام افرادی به دنبال سو استفاده و منحرف کردن خط ناب آن بزگوار بودند و هستند که خدا را شکر با تیز بینی مقام معظم رهبری و با بصیرت امت حزب الله همیشه با جریان های انحرافی مقابله شد.

وی با اعلام اینکه افرادی سعی دارند که خط امام را تضعیف کنند، افزود: ملت در برابر این افراد می ایستند و اجازه نمی‌دهند خط امام را به انحراف بکشانند.

رئیس شورای هماهنگی تبليغات اسلامی مازندران با بیان اینکه  هیچ چیز از نگاه رهبری دور نمی‌ماند، بیان کرد: قطعا تاکید و تذکر رهبر بر خطر انحراف از خط امام را باید جدی گرفت.

امام جمعه موقت ساری با اشاره به اینکه مذاکره با رابطه متفاوت است، خاطرنشان کرد: آمریکا همچون رژیم صهیونیستی دشمن انقلاب و نظام ماست و قطعا رابطه با دشمن مردود است.

یوسف پور در ادامه تصریح کرد: مذاکر‌ه‌کنند‌گان بدانند بر اساس خطوط قرمز رهبری حرکت کنند و کسی حق ندارد درخصوص حقوق مسلم ملت ایران با دیگران مذاکره کند.

وی با بیان اینکه در این مذاکرات هیچ چیز امیدوار کننده‌ای دیده نمی‌شود، گفت: فاصله زیاده‌خواهی‌های استکبار با نظرات مقام معظم رهبری زیاد است و طرف مقابل قابل اعتماد نیست. نظام استکباری همیشه بر خواسته‌های زیادت‌طلبانه خود اضافه می‌کند و با این شرایط نمی‌توان بر توافق امیدی داشت و نباید بیش از این وقت‌کشی کرد.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : رابطه با آمریکا مردود است/خطر انحراف از خط امام را باید جدی گرفت

رابطه با آمریکا مردود است/خطر انحراف از خط امام را باید جدی گرفت

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر