صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان در بهشهر:

امام(ره) با استکبار پنچه در پنجه بود/ برخی درک نمی‌کنند درفلسطین جنگ ظالم و مظلوم است

مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان در بهشهرگفت: امام در مدرسه فیضیه خطاب به شاه گفت اگر جلوی فساد را نگیری تورا از مملکت بیرون می اندازیم و این به این معنا بود که امام(ره) با استکبار پنچه در پنجه بود.

کد خبر : 24445

تاریخ انتشار : 16/03/1394 - 12:57


امام(ره) با استکبار پنچه در پنجه بود/ برخی درک نمی‌کنند درفلسطین جنگ ظالم و مظلوم است

به گزارش خبرنگار خط امید، حجت الاسلام نورا.. ولی نژاد در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی در بهشهر اظهار داشت: انسان ها به چند دسته تقسیم می شوند، انسان‌هایی که کمتر از خودشان عمر می‌کنند یعنی عمر مفیدشان کمتر از عمر واقعیشان است برخی انسان‌ها هم به اندازه عمر واقعی خود عمر می‌کنند، اما برخی انسان‌ها بسیار بیشتر از خودشان عمر می‌کنند و سال ها جاودانه می شوند.

 

وی ادامه داد: امام نمی میرد و سال ها بیش از خودش عمر کرد، چراکه کارهای بزرگی را در جهان رقم زد، که هم ملت مارا زنده کرد و استقلال و جمهوریت را برای ما به ارمغان آورد و هم مظلومین جهان را زنده کرد.

 

مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان افزود: امروز می بینیم هرجا استقامت در مقابل مستکبرین مطرح است نام امام خمین(ره) وجود دارد  و این یعنی آنهایی که می خواستتند امام را به تاریخ بسپارند اشتباه می‌کردند.

 

ولی نژاد تصریح کرد: بسیاری از علما به شاه تذکر دادند که اگر جلوی فساد و خیانت‌ها را نگیری ما از این مملکت می رویم که تعدادی هم رفتند، اما امام در مدرسه فیضیه خطاب به شاه گفت اگر جلوی فساد را نگیری تورا از مملکت بیرون می اندازیم و این به این معنا بود که امام(ره) با استکبار پنچه در پنجه بود.

 

مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان به دیدگاه حمایت از مظلومین امام خمینی(ره) اشاره و تاکید کرد: 36 سال از انقلاب اسلامی ایران گذشته اما هنوز برخی مظلومیت لبنان و فلسطین و امنیت و آرامش در کشور را درک نکرده و نمی دانند که درفلسطین جنگ بین دو عرب نیست جنگ ظالم و مظلوم است.

 

حجت الاسلام نورا.. ولی نژاد در پایان خاطرنشان کرد: کسانی که نمی توانند از استکبار داعش و کشتار یمن تبری بجویند زنده‌های مرده هستند که فقط جسمشان متحرک است و روح و قلب ندارند. 

 

  

دیدگاه شما در مورد : امام(ره) با استکبار پنچه در پنجه بود/ برخی درک نمی‌کنند درفلسطین جنگ ظالم و مظلوم است

امام(ره) با استکبار پنچه در پنجه بود/ برخی درک نمی‌کنند درفلسطین جنگ ظالم و مظلوم است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر