صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
گزارش خط امید از جاده دریای بهشهر

ناتوانی مسئولین و پر اشتهایی جاده مرگ

در 24 ساعت گذشته جاده بهشهر به دریای زاغمرز بهشهر شاهد 3 تصادف مرگبار بوده است.

کد خبر : 2443

تاریخ انتشار : 13/06/1392 - 00:15


ناتوانی مسئولین و پر اشتهایی جاده مرگ

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر  یکی از این تصادفات شب گذشته بود که بر اثر برخورد یک دستگاه  موتور سیکلت با یک دستگاه پراید راکب موتور کشته شد ، صبح امروز هم  2 دستگاه پراید در جاده زاغمرز با یکدیگر برخورد کردند که خوشبختانه تلفات جانی در بر نداشت،ولی متاسفانه حوالی ظهر امروز بر اثر برخورد یک دستگاه موتور سیکلت با یک دستگاه کامیون در سراه زاغمرز بهشهر، راکب موتور که پیرمردی از اهالی زاغمرز معروف به میراب بود در دم جان باخت.

 

چندی پیش هم یک نوجوان 15 ساله اهل حسین آباد بهشهر در اثر برخورد با یک پژو جان خود را از دست داد که خبر آن در سایت خط امید بهشهر با عنوان "جاده مرگ همچنان قربانی می گیرد"منتشر شد.

 

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر خانواده های کسانی که در این جاده جان خود را از دست دادند در این جاده تجمع کرده و خواستار پیگیری و بر طرف کردن مشکلات این جاده شدند.
متاسفانه هیچ گونه پاسخ درستی از سوی مسئولین امر در خصوص مشکلات این جاده داده نشده است تا در سایه عدم پاسخگویی ها جاده پر اشتهای مرگ همچنان به دنبال قربانی برای خود می گردد تا رکورد بیشترین تصادفات و کشته ها در بین جاده های کشور را به خود اختصاص دهد.

 

آنچه در سایت خط امید بهشهر با عنوان "جاده مرگ همچنان قربانی می گیرد" منتشر شده است ، بیانگر این موضوع است که اگر جاده رستمکلا به بندر امیر آباد که بیش از 5 سال است که خبر تکراری بهره برداری در آینده ای نزدیک آن به گوش مردم می رسد، به بهره برداری واقعی برسد حجم عظیمی از ترافیک جاده قدیم بهشهر به زاغمرز کاسته شده و با ممنوعیت عبور و مرور وسائل نقلیه سنگین از جاده قدیم شاهد امنیت بیشتر و کاهش تصادفات در این جاده خواهیم بود.

 

همانطور که در گزارش قبلی و در تصویر زیر آمده است در صورت راه اندازی جاده رستمکلا به بندر امیر آباد مسیر 38 کیلومتری بهشهر به بندر امیر آباد تا 18 کیلومتر کوتاه خواهد شد.

یکی از مسئولین شهرستان در پاسخ تامل برانگیز به سوال یکی از خبرنگاران در خصوص چرایی نا تمام ماندن تعریض جاده بهشهر به  زاغمرز گفته است :تحریم ها دلیل نا تمام ماندن این پروژه  است...!

 

متاسفانه یکی از اعضای شواری شهر قبلی شهرستان بهشهر که مسئولیت اداره راه و شهرسازی بهشهر را داشت در پاسخ به همین سوال گفت: من به کسی قول نداده ام و ادامه داد که هر موقع  بودجه ای بیاید نسبت به بهسازی این جاده اقدام خواهیم کرد...!
نویسنده هیچ گونه نظری در خصوص پاسخ این دو مسئول ندارد و قضاوت را به عهده مخاطبان محترم می گذارد.

 

امیدواریم جناب آقای دکتر مقیمی نماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی که مردم وی را به عنوان نماینده خود انتخاب کرده اند در اسرع وقت مشکلات این جاده را پیگیری کرده و نسبت به مرتفع شدن آن اقدامات لازم را انجام دهد.

 

نکته بسیار مهمی که باید متذکر شوم اینجاست که نا دیده گرفتن فعالیت مسئولین در شهرستان امری غیر اخلاقی و غیر حرفه ایی است ولی متاسفانه به دلیل فاصله ایی که برخی مسئولین و جناب آقای دکتر مقیمی از رسانه ها گرفته اند این موضوع را در ذهن مردم به وجود می آورد که هیچ فعالیتی از سوی مسئولین در بهشهر انجام نشده است.

 

مخاطبان بهشهری سایت خبری تحلیلی شهرستان بهشهر که تعداد قابل توجهی هستند منتظر پاسخگویی مسئولین و جناب آقای دکتر مقیمی نماینده محترم مردم بهشهر در خصوص مشکلات این منطقه می باشند. 

  

دیدگاه شما در مورد : ناتوانی مسئولین و پر اشتهایی جاده مرگ

ناتوانی مسئولین و پر اشتهایی جاده مرگ

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر