صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
اختصاصی/در مراسم تحلیف شورای شهر

علي محمد عارفي رییس شورای شهر بهشهر شد

مراسم تحلیف چهارمین دوره شورای اسلامی شهر بهشهر در فرمانداری بهشهر برگزار شد.

کد خبر : 2440

تاریخ انتشار : 12/06/1392 - 16:34


علي محمد عارفي رییس شورای شهر بهشهر شد

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر مراسم تحلیف چهارمین دوره شورای اسلامی شهر بهشهر  با حضور اعضای شورای قبلی و اعضای شورای فعلی، مسئولین شهرستانی ،سید ضیا جباری امام جمعه موقت بهشهر در سالن همایش ساختمان فرمانداری بهشهر برگزار شد.

 

تقی نورزاد فرماندار بهشهر در این مراسم با بیان این که بهترین انتخابات را در این دوره داشتیم افزود: حضور گسترده و پر رنگ مردم توانست تمام امید های دشمن را نا امید کند.
نورزاد ادامه داد:ما توانستیم با رعایت قانونگرایی ، امانت داری ،خداترسی،ولایت مداری و به کارگیری افراد با کفایت در برگزاری این دوره از انتخابات فضای آرامی را برای حضور 97 درصدی مردم در انتخابات را فراهم کنیم.

 

فرماندار بهشهر از شورای قبلی شهرستان گفت و افزود:شورای قبلی با اتحاد همدلی خود توانستند مدت 6 سال بدون تنش و بدون حاشیه و بسیار منسجم موجبات پیشرفت شهرستان بهشهر را فراهم آورند که زحمات بی وقفه این عزیزان جای تقدیر و تشکر کرد.

 

تقی نورزاد در خصوص شورای فعلی شهرستان بهشهر گفت:مردم با انتخاب کاندیداها از اقشار مختلف جامعه نشان دادند که به دنبال پیشرفت در همه بخش های شهرستان هستند و این وظیفه ی  شورای فعلی بهشهر را سنگین تر خواهد کرد که امیدواریم بتوانند در انجام وظیفه خود موفق باشند.

 

به گزارش خبرنگار خط امید در ادامه مراسم تحلیف اعضای شورای فعلی شهر سوگند نامه را قرائت کردند و سپس به رای گیری برای مشخص شدن رییس شورای شهر پرداختند که نتیجه رای گیری ها به شرح زیر می باشد:

 

آقاي علي محمد عارفي لمراسكي با اخذ 5 رای به سمت رییس شورای اسلامی شهر بهشهر

آقاي عليرضا كوچكي با اخذ 5 رای به سمت نائب رییس شورای اسلامی شهر بهشهر

آقاي علي اكبر فخاريان با اخذ 5 رای به سمت خزانه دار شورای اسلامی شهر بهشهر

آقاي محمد موسي زاده حليم  با اخذ 9 رای به سمت منشی اول و آقاي عباس عسكريان با اخذ 9 رای به سمت منشی دوم  شورای اسلامی شهر بهشهر انتخاب شدند.

 

علی محمد عارفی لمراسکی رییس شورای اسلامی بهشهر در اولین سخنان خود در این مسئولیت گفت:از اعضای قبلی شورای شهر بهشهر و زحمات و پیگیری های انجام شده کمال تشکر را داریم  و امید وارم که این صمیمیت ها و آرامشی که در دوره قبلی در بهشهر برقرار بود در دوره فعلی هم برقرار باشد.

 

عارفی با بیان این موضوع که بهشهر مظلوم واقع شده است افزود:بر خلاف آنچه  که انتظار می رفت فعالیت های خاصی در بهشهر انجام نشد و باید برنامه ها و فعالیت های بیشتری برای بهشهر انجام داد.

 

علی محمد عارفی رییس شورای اسلامی شهر بهشهر ادامه داد:اگر بخواهیم با درآمد فعلی شهرداری پیش برویم تغییر اساسی نمی توان در بهشهر ایجاد کرد و اگر می خواهیم تغییر اساسی در بهشهر ایجاد کنیم باید از منطقه بهشهر بیرون رفته و اعتبارات و امکانات کشوری در زمینه های مختلف مانند گردشگری و صنعت را برای بهشهر جذب کنیم. 

  

دیدگاه شما در مورد : علي محمد عارفي رییس شورای شهر بهشهر شد

علي محمد عارفي رییس شورای شهر بهشهر شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر