صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
در هفته چهارم لیگ کشتی

پیشتازی کشتی‌گیران بهشهری مقابل پاس قوامین

کشتی‌گیران تیم شهید‌ هاشمی‌نژاد بهشهر هفته چهارم لیگ کشتی را با عبور از سد «پاس قوامین» تهران با پیروزی پشت سر گذاشتند.

کد خبر : 2437

تاریخ انتشار : 11/06/1392 - 14:57


پیشتازی کشتی‌گیران بهشهری مقابل پاس قوامین

به گزارش خط امید بهشهر، هفته چهارم دور رفت لیگ دسته یک کشتی  آزاد کشور  با رقابت دو تیم «شهید‌ هاشمی‌نژاد» بهشهر و «پاس قوامین» تهران در سالن تختی بهشهر پیگیری شد.

در نتیجه این مسابقات که کشتی‌گیران حریف، بازی نفس‌گیر و پایاپایی را به نمایش گذاشتند، امتیاز هر دو تیم در عدد چهار متوقف شد اما بهشهری‌ها به ‌دلیل امتیاز فنی بیشتر توانستند با نتیجه 17 بر 16 پاس قوامین تهران را شوت کنند.

تیم شهید هاشمی‌نژاد اکنون با چهار برد از چهار بازی و کسب هشت امتیاز، هم‌امتیاز با تیم شهدای ساری امید به بازی هفته آینده دارد.

دیدار آخر دور رفت رقابت‌های گروه A، بین دو تیم مدعی و هم‌استانی بهشهر و ساری و رقابت برای سر‌گروهی است که تجربیات دو مربی کهنه‌کار مازندرانی یعنی شهرام مردانی و عسگری محمدیان را در بر خواهد داشت.

به گفته شهرام جعفری رئیس هیئت کشتی شهرستان بهشهر، تیم شهید هاشمی‌نژاد در بازی هفته چهارم، تیم دوم خود را به میدان مبارزه با پاس قوامین روی تشک فرستاده بود.

وی افزود: تیم اول را برای بازی هفته پنجم و تلاش برای صدر‌نشینی گروه A استراحت دادیم.

جعفری همچنین از بازی‌های خوب مختار مختاری کشتی‌گیر خوش‌استیل و آتیه‌دار بهشهری گفت که با شرکت در سه رقابت متوالی توانست سه پیروزی و امتیاز فنی خوبی را برای این تیم به ‌دست آورد به ‌ویژه اینکه یک پیروزی ارزشمند را در مقابل عاشق حسینی نفر اول مسابقات OPEN کشور به دست آورد.

وی در پایان با قدردانی از میزبانی و حمایت خوب تماشگران بهشهری، اظهار امیدواری کرد هفته آخر دور رفت لیگ را با خبر خوش پیروزی تیم شهید هاشمی‌نژاد برای بهشهری‌ها پشت سر بگذاریم.


منبع : فارس

 

  

دیدگاه شما در مورد : پیشتازی کشتی‌گیران بهشهری مقابل پاس قوامین

پیشتازی کشتی‌گیران بهشهری مقابل پاس قوامین

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر