صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
اختصاصی / در مراسم سوگواری امام صادق(ع)

نفوذ تفکر منحرف یهود در اسلام دلیل برادرکشی در سوریه

مراسم عزاداری روز شهادت امام صادق (ع) و همایش بصیرتی با موضوع سبک زندگی اهل بیت (ع) در مسجد جامع بهشهر برگزار شد.

کد خبر : 2436

تاریخ انتشار : 11/06/1392 - 22:47


 نفوذ تفکر منحرف یهود در اسلام دلیل برادرکشی در سوریه

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر حجت السلام درانی از تهران در مراسم عزاداری شهادت امام صادق (ع) در بهشهر گفت: در شناخت شخصیت حضرت امام صادق (ع) بعد علمی امام مورد شناسایی قرار می گیرد،چرا که شرایط زمانه ی هر یک از ائمه (ع) متفاوت بودامام علی (ع)در شرایط زمانه ی خودش مجبور به صبر وسکوت بود  درصورتی که مبارزه ی امام صادق (ع) ظاهررفتارش سکوت بود اما حقیقت رفتارش جهاد وجنگ بودکه خود حضرت با تعبیر عجیبی می فرماید: « صبری که خار در چشم استخوان در گلو».

 

سخنران همایش بصیرتی بهشهر با اشاره به این که  بدترین چهره در این شرایط و زمانه چهره ی نفاق بود افزود : اسلام بعد پیامبر به لحاظ کمی گسترش یافت اما به لحاظ کیفی مسلمان نبودند، مسلمانان سواد وعلم نداشتند به همین دلیل یهود دشمن دیرینه ی اسلام تفکر یهود را به نام اسلام به مردم تازه مسلمان شده القا می کردند .

 

وی ادامه داد : نفوذ تفکر منحرف یهود وافکار التقاطی در اسلام باعث شد که اسلام کشورهای مسلمان با یکدیگر متفاوت بود در این شرایط  وظیفه ی بسیار سنگینی بر گردن امام صادق "ع" بود که نهضت علمی را بنیان نهد واسلام واقعی را به مردم تبین کند.

 

درانی تصریح کرد : برداشت شخصی از دین در جهان اسلام که همان نفوذ تفکر منحرف یهود مسبب این برداشت های شخصی است  سبب فاجعه بار ترین فتواها شده که دین را دچار وهم می کند و امروز می بینیم که توانستند مسلمان کشی در لبنان ، سوریه ، عراق به راه بیاندازند .

 

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر همچنین مراسم دسته روی از حسینیه قتلگاه بهشهر به سمت مسجد جامع شهرستان برگزار شد و  برادر اکبر نژاد از بابل به مداحی و نوحه خوانی پرداخت.

"برای مشاهده تصاویر مراسم عزاداری کلیک کنید" 

  

دیدگاه شما در مورد : نفوذ تفکر منحرف یهود در اسلام دلیل برادرکشی در سوریه

 نفوذ تفکر منحرف یهود در اسلام دلیل برادرکشی در سوریه

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر