صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
امام جمعه بهشهر با قرائت گزاره‌برگ ملی توافق هسته‌ای تاکید کرد؛

مردم توافقی که آمریکا را ارباب کند، نمی پذیرند / جابجایی مخفیانه مدیران بهشهر پسندیده نیست

امام جمعه بهشهر گفت: اصولی را که بیان کردیم به گوش تیم مذاکره برسد و بدانند مردم قهرمان ایران از جمله ملت بزرگ و شهید پرور بهشهر توافقی را که استعماری باشد و آمریکا وکشورهای 5+1 را یکبار دیگر ارباب کند نمی پذیرند و امضا نمی کنند.

کد خبر : 24339

تاریخ انتشار : 15/03/1394 - 19:09


مردم توافقی که آمریکا را ارباب کند، نمی پذیرند / جابجایی مخفیانه مدیران بهشهر پسندیده نیست

به گزارش خبرنگار خط امید، حجت الاسلام سید عربعلی جباری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ضمن گرامیداشت سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب گفت: مردم در سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) هم آئین بزرگداشت رهبر کبیر انقلاب را برگزار می کنند و هم با مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای تجدید پیمان می‌کنند.

 

وی با قرائت پیام امام در جریان سفر مخفیانه نماینده کارتر به ایران تاکید کرد: امام در جریان سفر نماینده کارتر، عزت تشیع را نشان داد و استکبار را به اندازه‌ای تحقیر کرد که کارتر به گریه افتاد، این رفتار باید الگوی مردان دیپلماسی ایران در مذاکرات باشد.

 

امام جمعه بهشهر ادامه داد: امام خمینی(ره) تاکید فرمودند که اگر آمریکا شاه فراری را به ایران تحویل دهد و دست از دشمنی با نهضت ما بردارد راه مذاکره در مورد برخی از مواردی که به نفع ملت ما است باز می‌شود، اما تا امروز نه شاه را تحویل دادند و نه از دشمنی با ایران دست برداشتند پس چرا برخی در داخل به دنبال رابطه با آمریکا هستند؟!

 

حجت الاسلام جباری به نکاتی در خصوص مذاکرات هسته‌ای به عنوان تاکیدات ملت ایران اشاره و عنوان کرد: در توافق احتمالی پیش رو باید تمامی تحریم‌های علیه جمهوری اسلامی ایران همزمان با امضای توافق نامه لغو شود و به هیچ شرطی واگذار نگردد، و همچنین تعهدات مندرج در توافقات هسته‌ای باید دو جانبه و همزمان، بازگشت پذیر باشد و در صورت نقض دشمن، ماهم باید بتوانیم به شرایط قبل برگردیم.

 

خطیب نماز جمعه بهشهر در خصوص اصولی که باید در توافق احتمالی رعایت شود افزود: اینکه دست‌آوردهای هسته‌ای و میزان غنی‌سازی در حد نیاز کشور باید تامین شود و هیچ ممنوعیتی برای استمرار تحقیقات و پیشرفت‌های علمی نباید ایجاد گردد.

 

وی در همین راستا ادامه داد: نظارت‌ها و بازرسی‌ها در حد متعارف بین المللی باشد و هیچ نظارتی فراتر از مقررات و عرف بین المللی پذیرفته نشود و هیچ گونه نظارتی بر مراکز نظامی و امنیتی و اعمال محدودیت برای پروژه‌های صلح آمیز برای ملت ما پذیرفتنی نیست.

 

سید عربعلی جباری تصریح کردند: این اصولی را که بیان کردیم به گوش تیم مذاکره برسد و بدانند مردم قهرمان ایران از جمله ملت بزرگ و شهید پرور بهشهر توافقی را که استعماری باشد و آمریکا وکشورهای 5+1 را یکبار دیگر ارباب کند نمی پذیرند و امضا نمی کنند.

 

امام جمعه بهشهر با انتقاد از عزل و نصب‌های مخفیانه در شهرستان گفت: بهشهر شهرستان عادی نیست شهری حزب اللهی است، اخیرا دیدیم برخی از مدیران را جابجا می کنند و مخیفیانه می برند و می آورند گویا در این شهرستان کسی وجود ندارد و هیچ مشورتی نمی کنند.

حجت الاسلام جباری خطاب به استاندار مازندران گفت: آقای استاندار شما در جلسه ائمه جمعه  قول دادی اگر مسئولی را می خواهید جابجا کنید امام جمعه شهر مطلع باشد، اما الان مشاهده می‌کنیم افراد را به دلخواه خودشان می برند و افراد جدید می آورند و مارا در عمل انجام شده قرار می دهند این عمل پسندیده نیست.

  

  

دیدگاه شما در مورد : مردم توافقی که آمریکا را ارباب کند، نمی پذیرند / جابجایی مخفیانه مدیران بهشهر پسندیده نیست

مردم توافقی که آمریکا را ارباب کند، نمی پذیرند / جابجایی مخفیانه مدیران بهشهر پسندیده نیست

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر