صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رسایی، نماینده مجلس در جمع مردم بابل:

در بزنگاه‌ها باید ثابت کردبسیجی و رهرو امام زمان هستیم

تجمع اعتراض آمیز مردم بابل به زیاده خواهی های آمریکا ساعت ۵عصر۱۱ خرداد۹۴ در مسجدحضرت ابوالفضل(ع) با سخنرانی حجت الاسلام حمیدرسایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی برگزارشد

کد خبر : 24251

تاریخ انتشار : 12/03/1394 - 08:53


در بزنگاه‌ها باید ثابت کردبسیجی و رهرو امام زمان هستیم

به گزارش خط امید بهشهر، حجت الاسلام رسایی نماینده مردم تهران گفت: مهم‌ترین شاخصه بسیجی این است که ولیِ خودش را تنها نمی‌گذارد و مهم‌ترین پیام مابه مسئولین این است که شما هم بسیجی باشید، خیلی‌ها ویژگی صحابه بودن پیامبر را داشتند، ولی در بزنگاه‌ها پیامبر و ولیِ خودشان را تنها گذاشتند.

وی به نقل از رئیس جمهور گفت: “سرزمین و نفت ما توسط ۱+۵ و شورای امنیت اشغال شده، باید خرمشهر نفت‌مان را آزاد کنیم”، همان طور که سرداران نظامی ما خرمشهر را آزاد کردند، سرداران سیاسی هم خرمشهرهای جدید مثل : تحریم بانکی، تحریم صنعتی وتحریم نفتی را آزاد خواهند کرد.

وی در ادامه  بیان داشت: جنگ امروز، جنگ دیپلماسی است و فرماندهان الان فرماندهان دیپلماسی هستند.
خرمشهر آن روز باشعار هیهات من‌الذلّه آزاد شد نه با شعار بُرد بُرد امروزی. خرمشهر آن روز وقتی آزاد شد، مسئولین در تریبون عمومی دل ملت را خالی نکردند و نگفتند سیلوها خالی است وبه دشمن گِرا ندادند ولی چرا شما امروز به مردم می‌گویید خزانه خالی است؟. آن روز فرماندهان ما با فرماندهان عراقی مذاکره نمی‌کردند، خرمشهر آن روز اینطور آزاد نشد!!!
رسایی با اشاره به این نکته که این عملکرد شما نه تنها خرمشهر را آزاد نمی کند، بلکه آبادان ودزفول راهم خواهند گرفت، یادآور شد: سلاح اتمی ما اعتقادات دینی وشعار هیهات من‌الذلّه‌ای است که از قدیم به ما تعلیم دادند. بعضی‌ها پای میز مذاکره این سلاح را که عزت ملت و کشور هست را می‌خواهند تحویل دهند!!! درطول یک سال ونیم گذشته چنین تجمع هایی نبود ولی چرا الان هست؟. چون مردم احساس خطر کردند، حتی اگر دین و پیغمبر را کنار بگذاریم و فقط برایمان خاک مهم باشد وخاک‌پرست باشیم، نباید تن به این ذلت بدهیم. 
وی در خاتمه افزود: از همه‌ی ملت عزیز ایران تقاضا دارم اوضاع را رَصَد کنند ویک لحظه غفلت نورزند وچشمشان فقط به دهان یک نفر باشد وآن هم ولایت مطلقه فقیه است.

 


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : در بزنگاه‌ها باید ثابت کردبسیجی و رهرو امام زمان هستیم

در بزنگاه‌ها باید ثابت کردبسیجی و رهرو امام زمان هستیم

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر