صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
آخرین وضعیت پرونده‌های «م.ه.»، «جیسون رضائیان» و «بابک زنجانی»

محسنی‌اژه‌ای:‌ پرونده بابک زنجانی به دادگاه ارسال شد

سخنگوی قوه قضائیه ‌درباره وضعیت پرونده بابک زنجانی گفت: کیفرخواست این پرونده صادر و به دادگاه ارسال شده است، منتظر تعیین وقت برای این پرونده از سوی دادگاه هستیم تا به آن رسیدگی شود.

کد خبر : 24243

تاریخ انتشار : 11/03/1394 - 10:52


محسنی‌اژه‌ای:‌ پرونده بابک زنجانی به دادگاه ارسال شد

به گزارش خط امید بهشهر، حجت‌الاسلام غلامحسین محسنی اژه‌ای ظهر امروز در جمع خبرنگاران و در پاسخ به پرسش خبرنگار تسنیم درباره آخرین وضعیت پرونده «م.ه.» اظهار داشت: این پرونده در مرحله تجدیدنظرخواهی قرار دارد و هنوز دادگاه تجدید نظر، اعلام نظری درباره تجدیدنظرخواهی اعلام نکرده است.
سخنگوی قوه قضائیه در پاسخ به پرسش دیگر خبرنگار تسنیم درباره آخرین وضعیت پرونده جیسون رضائیان گفت: یک جلسه از دادگاه وی برگزار شده و جلسات دادرسی همچنان ادامه دارد.
محسنی اژه‌ای در ادامه در پاسخ به سؤالی ‌درباره وضعیت پرونده بابک زنجانی، گفت: کیفرخواست این پرونده صادر و به دادگاه ارسال شده است، منتظر تعیین وقت برای این پرونده از سوی دادگاه هستیم تا به آن رسیدگی شود.
وی در پاسخ به خبرنگاری که پرسید: "فکر نمی‌کنید یکی از مشکلات در حوزه قضائی ارزانی جرم باشد؟" اظهار داشت: معتقد نیستیم که خیلی از قوانین خفیف باشد ولی ممکن است در پاره‌ای از موارد قانون جزای نقدی پیش‌بینی کرده و زمانی از جرم گذشته، چون ارزش ریال کم شده، اگر جزای نقدی در نظر گرفته شود شاید به‌نوعی کم باشد، البته درباره همه مجازات‌ها این‌گونه نیست.
محسنی اژه‌ای همچنین پیرامون شایعات درباره فرمانده سابق ناجا تأکید کرد: شایعاتی که در برخی سایت‌ها منتشر شده بود، صحت ندارد.


منبع : تسنیم

 

  

دیدگاه شما در مورد : محسنی‌اژه‌ای:‌ پرونده بابک زنجانی به دادگاه ارسال شد

محسنی‌اژه‌ای:‌ پرونده بابک زنجانی به دادگاه ارسال شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر