صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران:

زمان پیک مصرف برق کولرها روی فن تنظیم شود

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران گفت: از ساعت ۱۱ صبح تا ۱۵ عصر به مدت ۴ ساعت که پیک مصرف برق در مازندران است بهتر است ۳ ساعت درجه کولر روی فن تنظیم شود تا هم‌استانی‌ها دچار مشکل قطع برق نشوند.

کد خبر : 24182

تاریخ انتشار : 10/03/1394 - 11:20


زمان پیک مصرف برق کولرها روی فن تنظیم شود

به گزارش خط امید بهشهر، منوچهر جعفری با اشاره به اینکه شرکت توزیع برق مازندران سال گذشته جزو ۵ شرکتی بوده که در اوج مصرف برق ۱۲۰ تا ۱۳۰ مگاوات صرفه‌جویی داشت، اظهار کرد: اگر همکاری مشترکان برق خانگی و صنعتی استان نبود، این اتفاق خوب نمی‌افتاد، باید از این مشترکین قدردانی کرد.

وی افزود: در صورتی که مشترکان در زمان اوج مصرف برق «پیک مصرف» که در استان از ساعت ۱۱ صبح تا ۱۵ عصر اعلام شده، ۳ ساعت درجه کولر‌ها را روی فن تنظیم کنند، دو سوم برق مصرفی در زمان پیک مصرف کاهش می‌یابد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران با اشاره به اینکه صرفه‌جویی ۱۵۰ مگاوات کلی در سال گذشته معادل برق مصرفی شهرستان‌های نکا و گلوگاه بوده است، بیان کرد: در سال هم‌دلی و هم‌زبانی دولت و ملت، این همکاری باید بیشتر شود تا در استان و کشور مشکل قطع برق به‌وجود نیاید به دلیل اینکه برق انرژی پاک و هم‌زمان با تولید مصرف می‌شود و قابلیت ذخیره‌سازی ندارد.

این مسئول از هم‎استانی‌ها خواست در صورت قطع نا‌گهانی برق پیگیر شوند، به‎دلیل اینکه ممکن است سارقان مشغول سرقت سیم و کابل منطقه آنها باشند.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : زمان پیک مصرف برق کولرها روی فن تنظیم شود

زمان پیک مصرف برق کولرها روی فن تنظیم شود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر