صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
"به فکر تأمین معیشت در خور شأن کارکنان خود هستیم"

سردار اشتری: جرایم خشن در کشور کاهش یافته است

فرمانده نیروی انتظامی در صبحگاه مشترک فرماندهی انتظامی البرز از کاهش جرایم خشن در کشور خبر داد.

کد خبر : 24171

تاریخ انتشار : 10/03/1394 - 10:44


سردار اشتری: جرایم خشن در کشور کاهش یافته است

به گزارش خط امید بهشهر، سردار علی اشتری در مراسم صبحگاه مشترک فرماندهی انتظامی استان البرز که صبح امروز با حضور اعضای شورای تأمین و نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مقامات سیاسی استان برگزار شد و با تبریک ولادت امام زمان (عج)، اظهار داشت: امیدواریم که با حضور حضرت ظلمی که امروز استکبار به سرکردگی آمریکا و انگلیس به وسیله کشورهای حلقه به گوش در منطقه در حال اعمال بر مردم مظلوم یمن، عراق و فلسطین هستند برچیده شود.
وی افزود: با تلاش فرماندهی انتظامی و کارکنان این نیرو در استان در سال 93 و چند ماهی که از سال 94 گذشته آمار و ارقام نشان از تلاش برای ایجاد امنیت و آسایش در استان البرز می‌دهد. 
فرمانده نیروی انتظامی بیان کرد: ایجاد امنیت و آسایش در استان البرز به واسطه حضور نیروهای خدوم انتظامی و همدلی و همزبانی بین اعضای شورای تأمین پیشرفت خوبی داشته است.
اشتری با بیان اینکه در بخش جرائم خشن شاهد کاهش آمار هستیم، گفت: در بخش جرائم خشن شاهد کاهش آمار بوده و در کشفیات موادمخدر روند و به رشدی وجود داشته است.
وی با بیان اینکه کمبود امکانات و نیروی انسانی در البرز وجود دارد، گفت: اقداماتی که در این استان صورت گرفته با تلاش مضاعف و مدیریت جهادی بوده و این اقدامات قابل تقدیر است.
فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه این اقدامات می‌تواند در راستای نظم بیشتر و ایجاد امنیت مضاعف به کار گرفته شود، خاطرنشان کرد:‌ با اولویت‌بندی برنامه‌ها و برنامه‌ریزی تا پایان سال شاهد اقدامات بیشتری در راستای تأمین امنیت و برخورد با اخلال‌کنندگان در نظم اجتماعی صورت می‌گیرد.
اشتری با بیان اینکه کشف سرقت و مبارزه با جرائم خشن در اولویت نیروی انتظامی است تصریح کرد:‌در مورد سرقت باید با همت بیشتر اقدامات پیشگیرانه انجام داده و در اولویت اول باشد.
وی افزود: اقدامات مقابله‌ای برای برخورد با سارقین نیز در دستور کار نیروی انتظامی قرار دارد.
فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به آمار سرقت‌های خُرد گفت: وقوع سرقت‌های خرد همچنان نگران‌کننده است که باید به عوامل وقوع آن توجه شود.
اشتری گفت: نیروی انتظامی با هر شخص، شبکه و گروه که سبب سلب آسایش شود برخورد می‌کند و در این زمینه طبق قانون عمل می‌کنیم.
وی با بیان اینکه کشفیات موادمخدر ناشی از تلاش کارکنان نیروی انتظامی و اشراف اطلاعاتی بر سوداگران مرگ است، گفت:‌ محل ساخت، تولید و توزیع موادمخدر با اشراف اطلاعاتی و تلاش کارکنان نیروی انتظامی شناسایی شده و در این حوزه به دنبال برنامه‌ریزی مناسب‌تر و اقدامات بیشتری هستیم.
فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه نیروی انتظامی نیاز به کمک و مشارکت مردم و همیاری آنها دارد، گفت: ناهنجاری‌های اجتماعی باید با یک برنامه‌ریزی منظم و آگاه‌سازی مردم شریف مرتفع گشته و مردم نیز در این زمینه می‌توانند به نیروی انتظامی کمک کنند.
اشتری با بیان اینکه ناجا که مسئولیت خود که ایجاد امنیت است با هیچکس تعارف ندارد، بیان کرد: نیروی انتظامی نظر حاکمیت جمهوری اسلامی است و استقرار امنیت از وظایف اصلی نیروی انتظامی است.
وی گفت: ناجا به دلیل ارتباط با مردم می‌تواند از ظرفیت‌های مردمی در راستای ایجاد و استقرار امنیت استفاده کند.
فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه مردم می‌توانند با انعکاس اخبار و اطلاعاتی که می‌تواند مانع از وقوع جرم شود با ناجا همکاری کنند، گفت: مردم می‌توانند در راستای انجام بهتر مأموریت نیروی انتظامی و برای پیشگیری از جرم اخبار و اطلاعات خود را در این زمینه ارائه دهند.
اشتری با بیان اینکه قول می‌دهیم که طبق قانون و با اقتدار با مجرمین و بر هم زنندگان نظم برخورد کنیم، گفت: در این حوزه اغماز در کار نیست و با کسانی که به سلب آسایش مردم می‌پردازند با هماهنگی قانون برخورد می‌کنیم.
وی با بیان اینکه به فکر تأمین معیشت کارکنان خود در خور شأن آنها هستیم، گفت: همکاران ما با زحمات شبانه‌روزی و تلاش‌های خود به فرموده مقام معظم رهبری در حال جهاد فی سبیل‌الله هستند و ما وظیفه داریم اقداماتی در راستای بهبود وضعیت معیشتی کارکنان خود فراهم کنیم.
فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اینکه تأمین معیشت کارکنان نیروی انتظامی با تأکید مقام معظم رهبری نیز از برنامه‌های نیروی انتظامی است، گفت: بنا داریم تا برنامه‌ریزی‌هایی که انجام می‌دهیم مقداری از مشکلات و مسائل معیشتی همکاران مرتفع شود.
اشتری با بیان اینکه کارکنان این نیرو با کمترین امکانات بیشترین خدمت را در راستای نظم و امنیت در جامعه می‌کنند، گفت:‌استان البرز به دلیل وجود محورهای مواصلاتی مهم و تردد خودروها جزو شاهراه‌های اصلی کشور است و این استان به فرموده مقام معظم رهبری ایران کوچک است.
وی با بیان اینکه وجود قومیت‌ها و فرهنگ‌های مختلف در این استان غنیمتی برای کشور محسوب می‌شود، گفت: امیدواریم بتوانیم از فرصت‌های به دست آمده برای پیشرفت و تأمین خواسته‌های مردم استفاده کنیم.
فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه در صدد کاهش تلفات جاده‌ای با استفاده از تکنولوژی روز و آموزش نیروهای خبره در این زمینه هستیم، گفت: امیدوارم بتوانیم با همکاری مردم و بکارگیری تکنولوژی روز جاده‌ای و آموزش نیروهای پلیس در حوادث جاده‌ای کاهش تلفات داشته باشیم.
اشتری با بیان اینکه جرایم خشن در کشور کاهش داشته است، گفت:‌ امیدوارم بتوانیم با اقدامات و برنامه‌ریزی لازم شاهد کاهش جرائم خشن در جامعه باشیم.


منبع : تسنیم

 

  

دیدگاه شما در مورد : سردار اشتری: جرایم خشن در کشور کاهش یافته است

سردار اشتری: جرایم خشن در کشور کاهش یافته است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر