صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
پس از پایان نشست هسته‌ای یک روزه در ژنو؛

ظریف: راهکارهای دیگری برای حل و فصل‌ بازرسی از مراکز نظامی بررسی می‌شود!

وزیر خارجه کشورمان درباره دانشمندان و بازرسی از مراکز نظامی گفت: در این باره دیدگاههایی را‌ از قبل مطرح کرده ‌بودیم و مقام معظم رهبری هم تاکید کردند و ما هم در این باره تاکید کردیم و قرار شد راهکارهای دیگری برای حل و فصل‌ ان بررسی شود.

کد خبر : 24143

تاریخ انتشار : 10/03/1394 - 09:25


ظریف: راهکارهای دیگری برای حل و فصل‌ بازرسی از مراکز نظامی بررسی می‌شود!

به گزارش خط امید بهشهر، "محمدجواد ظریف" پس از پایان نشست هسته‌ای یک روزه در ژنو با بیان اینکه اختلافات موجود میان طرف های مذاکره هم فنی و هم سیاسی است افزود: به نظر می رسد که این وظیفه مذاکره کنندگان است تا تلاش کنند با راه حل هایی که در لوزان به توافق رسیدیم ، بدون زیاده خواهی و وارد کردن مسایل جانبی کار نگارش متن را به پایان برسانیم .

وزیر خارجه کشورمان گفت: تصمیم گرفتیم سه چهار هفته اینده تمام وقت کار کنیم تا ببینیم ایا امکان رسیدن به توافق وجود خواهد داشت یا نه.
 
وی با اشاره به اینکه همچنان نکات اختلافی متعددی وجود دارد اضافه کرد: در نشست های متعدد تلاش خواهد شد تا این اختلافات به حداقل برسد و در جلسه اینده وزرا بررسی شود.
 
ظریف در پاسخ به این سوال که موارد اختلافی شامل چه موضوعاتی است گفت: این موضوعات به طور عمده همان اختلافاتی است که در بحث های‌ عمومی مطرح است.
 
وی همچنین درباره دانشمندان و بازرسی از مراکز نظامی گفت: در این باره دیدگاههایی را‌ از قبل مطرح کرده ‌بودیم و مقام معظم رهبری هم تاکید کردند و ما هم در این باره تاکید کردیم و قرار شد راهکارهای دیگری برای حل و فصل‌ ان بررسی شود.
 
براساس اعلام مذاکره کنندگان کشورمان نشست بعدی هسته ای پنج شنبه همین هفته در سطح معاونان و کارشناسان در وین برگزار خواهد شد.


منبع : باشگاه خبرنگاران

 

  

دیدگاه شما در مورد : ظریف: راهکارهای دیگری برای حل و فصل‌ بازرسی از مراکز نظامی بررسی می‌شود!

ظریف: راهکارهای دیگری برای حل و فصل‌ بازرسی از مراکز نظامی بررسی می‌شود!

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر