صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
تکرار سریال سخنان جنجالی هاشمی در مازندران

ساز مخالف رفسنجانی برای سمفونی مقاومت در سوریه!

عصر امروز هاشمی رفسنجانی در مازندران بار دیگر سخنان تامل برانگیز خود را بر علیه هم پیمان استراتژیک ایران و بشار اسد تکرار کرد.

کد خبر : 2414

تاریخ انتشار : 10/06/1392 - 00:03


ساز مخالف رفسنجانی برای سمفونی مقاومت در سوریه!

 

خط امید بهشهر در حالیکه مدیرکل روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت ضمن تکذیب اظهارات اخیر نعیمه اشراقی درباره سخنان هاشمی رفسنجانی مبنی بر اینکه هاشمی مسئولیت بمباران شیمیایی در سوریه را متوجه شخص بشار اسد می داند، ‌گفت که: موضع آقای هاشمی درباره سوریه، ‌فلسطین و‌ لبنان شفاف است و با یک شایعه مخدوش نمی‌شود؛ هاشمی رفسنجانی عصر امروز و این بار در مازندران سخنان خود را بر علیه هم پیمان استراتژیک ایران و بشار اسد تکرار کرد.

به گزارش خبرنگار ما از سوادکوه،هاشمی رفسنجانی که برای سخنرانی در دوازدهمین سالگرد ارتحال آیت‌اللّه حاج شیخ اسماعیل صالحی مازندرانی و تفریح امروز به سواد کوه آمده بود در بخشی از سخنران خود در دوازدهمین سالگرد ارتحال آیت‌اللّه حاج شیخ اسماعیل صالحی مازندرانی در مسجد جامع شیرگاه با اشاره به بحران سوریه گفت: اخیرا مسئله مهمی به وجود آمده و آنهم احتمال حمله نزدیک آمریکا و غرب و کشورهای عربی به سوریه است،ملت سوریه در این دوسال اخیر بسیار آسیب دیده اند ، بیش از 100 هزار کشته داده اند.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام  در ادامه در یک اظهار نظر عجیب گفت: زندان ها در سوریه از مردم پر شده است،دولت سوریه بعضی از ورزشگاه ها را از مردم پر کرده است! بیش از 8 میلیون نفر چه در داخل و چه در بیرون این کشور آواره شده اند.

وی در ادامه سخنان تامل برانگیز خود گفت: شرایط بدی بر مردم و جامعه سوریه حاکم شده است از یک طرف زیر بمباران شیمیایی دولتشان قرار دارند و از سوی دیگر منتظر بمباران آمریکا بر این کشور هستند!

حال باید دید سناریو هاشمی رفسنجانی در طرح سخنان تامل برانگیز خود  که بر خلاف سیاست های کلی دفاعی و امنیتی کشور آنهم از لسان رئیس مجمعی که می بایست خود برای مصلحت و امنیت کشوری تصمیم بگیرد جاری می شود آنهم در روزهای حساس اخیر در خاورمیانه چیزی جز مخالف خوانی با اندیشه های امام راحل خواهد بود؟

گفتنی است این سخنان هاشمی در مراسم دوازدهمین سالگرد ارتحال آیت‌اللّه حاج شیخ اسماعیل صالحی مازندرانی با حضور آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در استان ،استاندار مازندران ،آیت الله نظری و دیگر چهره های سرشناس سیاسی و دینی استان بیان شد.

 


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : ساز مخالف رفسنجانی برای سمفونی مقاومت در سوریه!

ساز مخالف رفسنجانی برای سمفونی مقاومت در سوریه!

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر