صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
امام جمعه بهشهر خطاب به رئیس جمهور:

مشکلات اشتغال جوانان با «ان شاالله می‌شود» گفتن حل نمی‌شود

امام جمعه بهشهر گفت: من از تریبون نظام جمهوری اسلامی اعلام می‌کنم که با «ان شاالله می‌شود» گفتن کار انجام نمی‌شود، باید نهضت انقلابی در پیش گرفت تا مشکلات اشتغال جوانان حل شود، اگر ما جوانان را توصیه به تقوا می‌کنیم مسئولین نیز باید مشکلات اشتغال و ازدواج جوانان را بر طرف کنند.

کد خبر : 24093

تاریخ انتشار : 08/03/1394 - 19:56


مشکلات اشتغال جوانان با «ان شاالله می‌شود» گفتن حل نمی‌شود

به گزارش خبرنگار خط امید، حجت الاسلام سید عربعلی جباری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ضمن تبریک ولادت حضرت علی اکبر و روز جوان گفت: جوانان باید با قرآن، نماز و رساله انس داشته و از رفیق ناباب دوری کنند چراکه رفیق بد انسان را به سیاهی و تباهی می کشاند و همچنین در مجالس ویرانگر که پایه‌های اعتقادی را سست و انسان را بی هویت می کند حضور پیدا نکنند.

 

وی ادامه داد: مسئولان عزیز باید جوانان را درک و حمایت کنند با جوانان با مهر و محبت برخورد کنیم، ما امر به معروف خشن نداریم اگر مشاهده کردید دختری از روی جوانی، حرکت ناشایستی انجام داد با مهربانی و محبت با وی صحبت کنید و تذکر دهید.

 

امام جمعه بهشهر با بیان اینکه دام‌های زیادی برای جوانان پهن شده است تاکید کرد: سیگار و قلیان دروازه ورود به اعتیاد است معلمان، والدین، مسئولین هشیار باشند چرا باید یک نوجوانی که کمتر از 10 سال سن دارد سیگار به دست بگیرد؟!، اگر امروز احساس مسئولیت نکنیم، فردا پشیمانی سودی ندارد.

 


حجت الاسلام جباری خطاب به رییس جمهور گفت: من از تریبون نظام جمهوری اسلامی اعلام می‌کنم که با "ان شاالله می شود" گفتن کار انجام نمی‌شود، باید نهضت انقلابی در پیش گرفت تا مشکل اشتغال جوانان حل شود، اگر ما جوانان را توصیه به تقوا می‌کنیم مسئولین نیز باید مشکلات اشتغال و ازدواج جوانان را بر طرف کنند.

 

وی ادامه داد: جشن میلاد امام زمان جشن تجلی قدرت الهی و جشن امید و آرمان‌ها است، مراقب باشید برخی به بهانه جشن ولادت امام زمان رفتارهایی را انجام ندهند که دل امام زمان به درد بیاید اگر می خواهید دل امام زمان را شاد کنید بیمارستان‌ها ویزیت رایگان برای بیماران انجام دهند نانوایی ها نان رایگان پخت کنند قیمت قبوض را کمتر کنید که اینها دل امام زمان را شاد می کند.

 

خطیب نماز جمعه با اشاره به اوضاع نابسامان خاورمیانه گفت: امروز ۱۶ میلیون یمنی از آب آشامیدنی محروم هستند خدا لعنت کند استکبار را که ملت‌های اسلامی را به جان هم می اندازند،بدانید که آل سعود، داعش و النصره دروازه بان اسراییل هستند.

 

سید عربعلی جباری در بخش دیگر سخنان خود به موضوع مذاکرات هسته‌ای اشاره کرد و افزود: برخی می گویند هسته‌ای را رها کنیم به درد مردم نمی‌خورد، اما اصلا بحث هسته‌ای مطرح نیست کشورهای استکباری جهان از یاحسین گفتن ملت ما ضربه خورده اند و به دنبال فشار آوردن و تلافی هستند.

  

  

دیدگاه شما در مورد : مشکلات اشتغال جوانان با «ان شاالله می‌شود» گفتن حل نمی‌شود

مشکلات اشتغال جوانان با «ان شاالله می‌شود» گفتن حل نمی‌شود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر