صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
اختصاصی/خطیب نماز جمعه بهشهر؛

دفاع از مصر دفاع از ایران است

خطیب نماز جمعه بهشهر گفت : ما نباید نسبت به اتفاقات و سرنوشت مصر بی تفاوت باشیم دفاع از مصر دفاع از ایران است.

کد خبر : 2407

تاریخ انتشار : 08/06/1392 - 18:39


دفاع از مصر دفاع از ایران است

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر آیت الله سید صابر جباری امام جمعه بهشهر در خطبه های نماز جمعه امروز بهشهر ضمن بیان گرامی داشت هفته دولت گفت:مسئولیت و مقام انسان را دچار کبر و غرور می کند ولی شهید رجایی از دست فروشی به ریاست جمهوری رسید نه دست فروشی برایش عیب بود و نه رییس جمهوری برایش بزرگ بود.

خطیب نماز جمعه بهشهر در خصوص حمله غرب به سوریه افزود: حزب الله و حماس جواب دندان شکنی به آمریکا داده اند و حال اگر آمریکا بخواهدد به سوریه حمله کند فاجعه بزرگ انسانی رخ خواهد داد و آمریکا و غرب تمام ارزش های پوشالی خود را که حقوق بشر نام می گذارد زیر پا می گذارد.

امام جمعه بهشهر ادامه داد: اگر آمریکا منظورش ایران است باید بداند که با گوش شیر نباید بازی کند،آنها 8 سال مقابله با ایران را تجربه کرده اند چراکه مردم ایران با ولایت فقیه پیوند خورده اند و دفاع از ایران را مانند حمایت از جان و مال و ناموس خود واجب می دانند.

سید صابر جباری افزود: درگیری های مصر که در یک کشور مسلمان برادران را به جان برادران انداخته اند و بردار کشی راه افتاده است از نقشه های شوم انگلیس است .

امام جمعه بهشهر و نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر این موضوع که دفاع از مصر دفاع از ایران است افزود: ما نباید نسبت به اتفاقات و سرنوشت مصر بی تفاوت باشیم چرا که مصر سنگر اول ماست و اگر از مصر عبور کنند سراغ ایران می آیند و به جان ایران می افتند.

جباری در پایان خطاب به مسئولین شهرستان گفت: خدمات خود را اطلاع رسانی کنید و به گوش مردم برسانید اگر خدمات خود را به گوش مردن نرسانید دیگران سوء استفاده می کنند و سیاه نمایی می کنند. 

 

  

دیدگاه شما در مورد : دفاع از مصر دفاع از ایران است

دفاع از مصر دفاع از ایران است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر