صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
نورزاد:

ابعاد مختلف انقلاب امام خمينی(ره) بايد به جهانيان شناخته شود

فرماندار بهشهر گفت: ابعاد مختلف انقلاب امام خمينی(ره) بايد به جهانيان شناخته شود و دستگاه های اجرايی با تمام امکانات، کمک کار برگزاری مراسم ارتحال و اعزام کاروان ها به مرقد امام باشند.

کد خبر : 24041

تاریخ انتشار : 07/03/1394 - 10:00


ابعاد مختلف انقلاب امام خمينی(ره) بايد به جهانيان شناخته شود

به گزارش خط امید بهشهر، محمدتقی نورزاد شامگاه چهارشنبه در ستاد بزرگداشت ارتحال امام در سالن فرمانداری بهشهر افزود: همه ما باید با تمامی توان در راستای خدمت به مردم و تحقق خواسته های امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری تلاش کنیم.

وی با اشاره به عدم حضور برخی از مدیران در این جلسه و انتقاد از عدم حضور آنان اظهار داشت: این افراد سعادت حضور در این جلسات را نداشتند. برای کار برای امام و شهدا باید عاشق باشیم.

فرماندار بهشهر در ادامه در خصوص برنامه های سالگرد ارتحال امام در بهشهر، گفت: برگزاری برنامه سالگرد ارتحال امام در شب رحلت این بزرگوار و اعزام کاروان های مرقد امام از جمله برنامه های محوری ما در این ایام است که با هماهنگی کمیته های مختلف برگزار می شود.

نورزاد ادامه داد: همه ما باید دغدغه برنامه های فرهنگی را داشته باشیم و بدانیم اگر نسبت به کار فرهنگی بی تفادت باشیم ضربه می خوریم. لذا باید با تلاش همه جانبه برای ماندگاری ارزش ها و آرمان های این انقلاب تلاش کرده و دینمان را نسبت به انقلاب ادا کنیم.

فرمانده سپاه ناحیه بهشهر نیز گفت: علاوه بر اعزام یک هزار و ۶۰۰ نفر از شهرستان بهشهر تحت عنوان زائران مرقد امام، در سطح شهر نیز مراسمات مختلفی خواهیم داشت.

علی نجفی همچنین از برگزاری مراسم بزرگداشت ارتحال امام در بخش ها و دهستان ها خبر داد و افزود: مراسم هایی هم در ادارات سطح شهرستان برگزار می شود و همچنین برپایی ایستگاه های صلواتی در سطح شهر نیز از دیگر برنامه های در دست اقدام این ایام است.

حجت الاسلام مهدی خوشرو مسئول هماهنگی شورای تبلیغات اسلامی بهشهر نیز در سخنانی اظهار داشت: عزت، اقتدار، آزادی، امنیت و سربلندی امروز ایران مرهون امام و شهدای انقلاب اسلامی است و همه ما باید برای پاسداری از این انقلاب به عنوان میراث گرانقدر امام راحل تلاش کنیم.

وی گفت: برنامه محوری مراسم بزرگداشت ارتحال امام روز ۱۴ خرداد ماه و شب ۱۵ خرداد در مسجد جامع بهشهر با سخنرانی یکی از سخنرانان و خطبای کشوری در حال برنامه ریزی است که اطلاع رسانی می شود.


منبع : مهر

 

  

دیدگاه شما در مورد : ابعاد مختلف انقلاب امام خمينی(ره) بايد به جهانيان شناخته شود

ابعاد مختلف انقلاب امام خمينی(ره) بايد به جهانيان شناخته شود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر