صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
اختصاصی/در هفته دولت:

ساختمان آموزشی و سالن اجتماعات شبکه بهداشت بهشهر افتتاح شد

ساختمان آموزشی – اداری و سالن اجتماعات شبکه بهداشت بهشهر در مساحت 850متر مربع افتتاح شد

کد خبر : 2404

تاریخ انتشار : 07/06/1392 - 18:24


ساختمان آموزشی و سالن اجتماعات شبکه بهداشت بهشهر افتتاح شد

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر دکتر باقری رییس شبکه بهداشت شهرستان بهشهر در افتتاحیه ساختمان آموزشی اداری و سالن اجتماعات شبکه بهداشت بهشهر که با حضور دکتر رنجبران معاونت توسعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران،نورزاد فرماندار بهشهر ومسئولین شهرستان بهشهر برگزار شد افزود:این پروژه در طبقه سوم ساختمان شبکه بهداشت و درمان بهشهر در فضایی به وسعت 850 متر مربع ساخته شده است.

رییس شبکه بهداشت شهرستان بهشهر افزود:بخش اداری و آموزشی در مساحت 370 متر مربع ساخته شده که دارای بخش های آموزشگاه بهورزی،اتاق درس،اتاق آموزش سلامت و ... و سالن اجتماعات با مساحت 380 متر مربع با ظرفیت 300 نفر ساخته شده است.

دکتر باقری کل مبلغ این پروژه را 270 میلیون تومان اعلام کرد و افزود: مبلغ 255 میلیون تومان از طریق وزارت بهداشت و درمان و دانشگاه علوم پزشکی مازندران و مبلغ 15 میلیون تومان توسط خیرین سلامت شهرستان بهشهر تامین شده است.

دکتر باقری رییس شبکه بهداشت و درمان بهشهر در پایان اعلام کرد: مجوز اولین دانشکده پرستاری شرق مازندران دربهشهر که از سال 90 پیگیری های آن انجام شد در سال 92 تصویب شده  و نام دانشکده پرستاری بهشهر در دفتره کنکور سال 92 ثبت شده  و این دانشکده در بهمن سال 92 تعداد 30 نفر دانشجو در رشته پرستاری می پذیرد. 

 

  

دیدگاه شما در مورد : ساختمان آموزشی و سالن اجتماعات شبکه بهداشت بهشهر افتتاح شد

ساختمان آموزشی و سالن اجتماعات شبکه بهداشت بهشهر افتتاح شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر