صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفتگو با خط امید:

افزایش قیمت سوخت می‌توانست با تدبیر بهتری انجام شود

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس اظهار داشت: اینکه به این صورت همزمان هم قیمت گاز و بنزین افزایش پیدا کرد، می توانست با تدبیر بهتری انجام شود.

کد خبر : 24039

تاریخ انتشار : 07/03/1394 - 10:20


افزایش قیمت سوخت می‌توانست با تدبیر بهتری انجام شود

علاءالدین بروجردی  در گفتگو با خبرنگار خط امید در خصوص افزایش قیمت بنزین و گاز گفت: یکی از اهداف هدفمند‌سازی یارانه ها واقعی کردن قیمت حامل های سوخت بود که این در راستای اجرای همان مصوبات گذشته است، اما اینکه به این صورت همزمان هم قیمت گاز و بنزین افزایش پیدا کرد می توانست با تدبیر بهتری عمل شود.


وی در خصوص نزدیکی داعش به مرزهای ایران گفت: داعش جرات نمی‌کند حمله کند، ما هم آمادگی کامل داریم و قبل از اینکه به ایران نزدیک شوند برخورد قاطعی با آنها خواهد شد.
وی در پاسخ به این سوال که نقش آمریکا در مقابله با داعش چیست ادامه داد: کارنامه آمریکا در ارتباط با داعش در عراق شکست خورده است چراکه حامی داعش است و چندین محموله سلاح هوایی را در منطقه برای داعش فرستاد.


رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس ادامه داد: نقش آمریکا انگلیس و هم پیمانانش در منطقه، در پیدایش و حمایت از داعش آشکار است، جمهوری اسلامی ایران، عراق و سوریه هم با قاطعیت ایستاده‌اند و حتما این پروژه در منطقه شکست خواهد خورد. 

  

دیدگاه شما در مورد : افزایش قیمت سوخت می‌توانست با تدبیر بهتری انجام شود

افزایش قیمت سوخت می‌توانست با تدبیر بهتری انجام شود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر