صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

بخشدار یانسر بهشهر از عملکرد بنیاد شهید در این منطقه کوهستانی انتقاد کرد

بخشدار بخش یانسر بهشهر به عملکرد بنیاد شهید و امور ایثارگران در این منطقه کوهستانی انتقاد کرد .

کد خبر : 24038

تاریخ انتشار : 07/03/1394 - 08:45


بخشدار یانسر بهشهر از عملکرد بنیاد شهید در این منطقه کوهستانی انتقاد کرد

به گزارش خط امید بهشهر، حسین نجفی روز چهارشنبه درگفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارکرد : متاسفانه حضور این نهاد در میان خانواده های شهدا و ایثارگران منطقه بسیار اندک است که همین عامل به نارضایتی فراوان خانواده های شهدا انجامیده است . 

وی بیان کرد : منطقه کوهستانی یانسر بهشهر 270 شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده اما بنیاد شهید و امور ایثارگران به بهانه کمبود امکانات و بودجه ، از نصب حتی یک تصویر شهدا در این بخش بزرگ و وسیع نیز دریغ کرده است . 

بخشدار بخش یانسر بهشهر افزود : برای جبران این کم توجهی ها ، مجبور شدیم از توان دهیاری ها برای پوشاندن این ضعف بسیار بزرگ استفاده کنیم اما بودجه دهیاری و روستاها ، برای انجام این طرح و انتشار و نصب تصاویر شهدا ناکافی است . 

وی گفت : به دلیل ضعف و بی توجهی بنیاد شهید و امور ایثارگران در توجه و رسیدگی به خانواده های شهدا ، بنیاد شهید استان مجاور تصاویر شهدا را در اندازه های بزرگ منتشر و در ورودی روستا نصب کرده است .

بخشدار بخش یانسر بهشهر بیان کرد : اگر بنیاد شهید بهشهر برای انجام فعالیت های مرتبط با شهدا کمبود بودجه و اعتبارات را بهانه قرار می دهد چرا در استان گلستان شرایط کاملا متفاوت بوده و آن ها برای شهدای مازندران متحمل هزینه های فراوان می شوند؟

وی به برگزاری یادواره های شهدا در روستاهای این بخش کوهستانی اشاره کرد و گفت : همه این یادواره ها با جمعیت چند هزار نفره برگزار می شود و نشان می دهد مردم این منطقه به رغم این گونه کم توجهی ها ، همچنان محکم و استوار به تعهد خود با نظام مقدس جمهوری اسلامی پایبند هستند . 

نجفی ادامه داد : در شرایطی که بنیاد شهید ، یکی از متولیان و بانیان اصلی برگزاری یادواره های شهدا است اما نقش این نهاد در برگزاری یادواره های شهدای منطقه یانسر نزدیک به صفر درصد است . 

وی گفت : یکی از تصمیمات بخشداری یانسر برای زنده نگاه داشتن هر چه بیشتر یاد و نام شهدا ، انتشار قسمتی از وصیتنامه هر شهید در نقاط گوناگون این منطقه وسیع است اما در شرایط فعلی و بودجه اندک دهیاری ها و همچنین بی میلی بنیاد شهید در انجام این کار به بهانه کمبود امکانات ، از اجرای آن صرف نظر می کنیم . 

بخشدار بخش یانسر بهشهر گفت : با همراهی سپاه و بسیج ، سرکشی از خانواده های شهدا را در دستور کار قرار داده ایم اما بدون شک خلا کم توجهی بنیاد شهید و امور ایثارگران به آسانی پر نخواهد شد . 

نجفی همچنین ساخت گلزار شهدای روستای سفیدچاه را یکی از دغدغ های خانواده شهدای این منطقه دانست و گفت : طولانی شدن روند ساخت و همچنین طراحی نامناسب آن ، مورد اعتراض خانواده های شهدا است که امیدواریم مسوولین ساخت این طرح ، با ارائه توضیحات لازم ، از نگرانی های آن ها بکاهند . 


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : بخشدار یانسر بهشهر از عملکرد بنیاد شهید در این منطقه کوهستانی انتقاد کرد

بخشدار یانسر بهشهر از عملکرد بنیاد شهید در این منطقه کوهستانی انتقاد کرد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر