صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
پس از گذشت یک دهه:

شهرداری بهشهر هم حق خود را از چیت سازی گرفت

شهرداری بهشهر نیز مانند دیگر طلبکاران این کارخانه برای دریافت مطالبات خود اقدام کرد، که حدود 5 هزار مترمربع زمین به همراه ساختمان اداری این کارخانه به این شهرداری واگذار شد.

کد خبر : 23991

تاریخ انتشار : 05/03/1394 - 19:34


شهرداری بهشهر هم حق خود را از چیت سازی گرفت

به گزارش خط امید، پس از ورشکستگی بزرگترین کارخانه چیت خاورمیانه در بهشهر، و برگزاری جلسات متعدد در خصوص مشخص شدن وضعیت این کارخانه و طلبکاران حقیقی و حقوقی، حق سهم ناشی ازتفکیک اراضی چیت سازی بعنوان سهم شهرداری از تغییر کاربری و تفکیک زمین نیز مشخص شد.

 

شهرداری بهشهر نیز مانند دیگر طلبکاران این کارخانه برای دریافت مطالبات خود اقدام کرد، که حدود 5 هزار مترمربع زمین به همراه ساختمان اداری این کارخانه به عنوان مطالبات ناشی از تغییر کاربری و تفکیک اراضی به شهرداری این شهرستان واگذار شد.

 

روابط عمومی شهرداری بهشهر در خصوص نحوه استفاده از این زمین اعلام کرد که پس از انجام مرمت‌های اصولی، با حفظ نمای اصلی ساختمان، حدود 2 هزار متر مربع آن تحت عنوان اعیانی، به منظور استقرار واحدهای اداری خدماتی، فضای سبز و اجراییات استفاده می کند.

گفتنی است، روابط عمومی شهرداری بهشهر مدعی شده در آینده شهرداری در نظر دارد از این فضا به منظور مجتمع رفاهی و تفریحی بهره برداری و سرانه فضای سبز این شهر را افزایش دهد.

  

  

دیدگاه شما در مورد : شهرداری بهشهر هم حق خود را از چیت سازی گرفت

شهرداری بهشهر هم حق خود را از چیت سازی گرفت

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر