صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
تا آن زمان که پرده برافتد چه‌ها کنند

تشدید سهم خواهی مدعیان برای کرسی استانداری مازندران

تحمیل گزینه هایی که نشان از سهم خواهی ویژه برخی از جناح های تندرو درمازندران دارد نه تنها اذهان عمومی را مکدر میکند بلکه ناقض شعار اعتدال روحانی نیز می باشد.

کد خبر : 2397

تاریخ انتشار : 06/06/1392 - 16:07


تشدید سهم خواهی مدعیان برای کرسی استانداری مازندران

خط امید بهشهر _بدیهی است در نظر گرفتن کارنامه گذشته مدیران در زمان تصدی مسئولیتهای فعلی و قبلی و دوری از سیاست زدگی های بی مورد و سلیقه گرایی  در انتخاب مدیران  تاثیر گذار است، اما انگار برخی از رسانه ها بدنبال سهم خواهی و ایجاد مقبولیت و مشروعیت دینی برای برخی از گزینه های مطروحه استانداری مازندران هستند.

در این میان با برگزاری و تقدیر از عده ای خاص از حامیان انتخاباتی روحانی در استان و همچنین اخذ بیعت نامه هایی از اشخاص و علمای دینی سعی در قبولاندن فرد مورد نظر طیف خود برای کرسی استانداری و مدیریت دستگاه های اداری استان دارند.

در برگزاری همایش‌های تقدیر و تشکر از مسئولین ستادهای دکتر روحانی در مازندران اولین پرسشی که در این جلسات و محافل مطرح می شد این بود که مسئولین آینده استان چه کسانی خواهند بود؟ مخصوصا صندلی استانداری مازندران به چه کسی خواهد رسید؟ همایش اصلاح طلبان حامی روحانی در سالن هلال احمر ساری، همایش اصولگرایان حامی روحانی در اریکه آریایی، نشست اصلاح طلبان با سخنرانی موسوی لاری تنها بخشی از مراسمات برگزار شده بعد از انتخابات بوده است.

 در این میان چند روزی است یکی از گزینه‌های مطرح منصب استانداری مازندران ضمن نشست با روئسای اصولگرای ستاد دکتر روحانی در مازندران به دیدار برخی از علما و روحانیون مطرح استان رفته و در پی کسب نظر مساعد آنان می باشد.

 نزدیکان این فرد نیز اخیرا برای کسب حمایت اصلاح طلبان استان فعال شده اند؛ لذا با فعالین سیاسی اصلاح طلب شهرستان‌ها جلساتی برگزار نموده و ضمن تخریب سایر گزینه‌های مطرح برای استانداری و طرح عدم همکاری یکی دیگر از گزینه‌ی مطرح استان مشغول فعالیت می باشند که در همین راستا یک سایت اصلاح طلب مازندرانی نیز هم در ادعایی دکتر ربیع فلاح رییس ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در مازندران  را تنها گزینه شایسته استانداری مازندران  معرفی کرده است و به انتشار اخبار حمایت برخی از علما و آیت الله های استان به منظور مشروعیت بخشی در بین افکار عمومی از گزینه مورد علاقه خود پرداخته است.

البته این خبر از سوی « حلقه آمل » ستاد دکتر روحانی در اختیار رسانه ها قرار گرفت تا پروژه فضاسازی برای استانداری رئیس ستاد انتخاباتی مازندران  در مرحله اول و انتصاب دیگر اعضای ستاد به عنوان مدیران میانی و پایینی در مراحل بعدی شکل بگیرد و حتی مورد تایید و نظر بسیاری از اصلاح طلبان نیست .

نا گفته نماند رحمان فضلی وزیر کشور آب پاکی را بر روی گمانه زنی های رسانه ای ریخته و در خبری اعلام کرد هیچ یک از لیست ها و گمانه زنی ها در ارتباط با گزینه های استانداری های کشور مورد تایید بنده نیست.

مگر نه اینکه در شریعت اسلام آمده که برای رسیدن به حق باید از طریق حق وارد شد و در تقوای سیاسی طی طریق باطل برای رسیدن به حق مزموم شمرده شده است؟

تخریب گزینه های مطرح استانداری با شیوه های ناپسند وتحمیل گزینه هایی که نشان از سهم خواهی ویژه برخی از جناح های تندرو درمازندران دارد نه تنها اذهان عمومی را مکدر میکند بلکه ناقض شعار اعتدال روحانی نیز می باشد و ازطرفی معرفی افرادی با سابقه اجرایی و مدیریتی کم در این شرایط حساس مازندران که حتی خود رئیس جمهور این ریسک را نپذیرفت که از افراد کم تجربه در پست های حساس استفاده نماید و با توجه به اینکه زمان کنونی آنقدر وسیع نیست که بتوان اندیشه مدیریت آزمون و خطا را تجربه کرد هم مزید بر این مطلب است که این طیف به پیشرفت و توسعه استان مازندران فکر نمی کنند.
نویسنده : ابراهیم علوی
منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : تشدید سهم خواهی مدعیان برای کرسی استانداری مازندران

تشدید سهم خواهی مدعیان برای کرسی استانداری مازندران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر