صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
عضو کمیسیون آموزش مجلس:

مسائل اتفاق‌افتاده در جشن فارغ‎التحصیلی دانشگاه مازندران را دنبال می‌کنیم

عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: به‌دنبال برنامه‌ریزی برای سفر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به مازندران به‌ویژه دانشگاه مازندران هستیم تا بتوانیم مسائل را دنبال کنیم.

کد خبر : 23898

تاریخ انتشار : 04/03/1394 - 12:11


مسائل اتفاق‌افتاده در جشن فارغ‎التحصیلی دانشگاه مازندران را دنبال می‌کنیم

به گزارش خط امید بهشهر، قاسم احمدی‌لاشکی با اشاره به اینکه نیروهای خرید خدمات آموزشی و پیش‌دبستانی یکی از دغدغه‌های بزرگ آموزش و پرورش بودند، اظهار کرد: با پیگیری‌های انجام شده به‌زودی ثبت‌نام برای استخدام 5 هزار نفر انجام می‌شود که این نیروها باید مدت یک‌سال در دانشگاه فرهنگیان برای آموزش‌های لازم سپری کنند.

وی با اشاره به اینکه طرح دو فوریتی این مسئله آماده شده و به‌زودی وارد صحن علنی مجلس می‌شود، افزود: با تصویب این طرح و برگزاری آزمون، فقط افرادی که در گذشته مشغول تدریس و اخراج شده بودند جذب می‌شوند که در این زمینه اعتقاد ما این است که حتی حق‌التدریسی‌ها نیز از میان این مجموعه جذب شوند.

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس درباره حوادث و مسائل اتفاق افتاده در جشن فارغ‎التحصیلی دانشجویان دانشگاه مازندران اضافه کرد: به‌دنبال برنامه‌ریزی برای سفر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به مازندران به‌ویژه دانشگاه مازندران هستیم تا بتوانیم مسائل را دنبال کنیم.

وی درباره طرح منطقه آزاد نوشهر نیز تصریح کرد: این طرح به صورت جدی دنبال می‌شود که این اتفاق در سفر رئیس جمهور به مازندران محقق می‌شود.

احمدی‎لاشکی بیان کرد: با توجه به مذاکرات انجام شده با ترکان دبیر منطقه آزاد کشور، درخصوص بندر نوشهر پیگیری‌هایی انجام شده که در سفر رئیس جمهور برای غرب مازندران به عنوان هدیه داشته باشیم.

وی از نهایی شدن قطعه چهار آزادراه تهران ـ شمال خبر داد و خاطرنشان کرد: این قطعه به مراحل انتهایی نزدیک می‌شود و قطعه یک از 25 اسفندماه 93 توسط شرکت چینی فعالیت خود را آغاز کرده که امیدواریم تا 25 آبان‌ ماه سال 95 به‌بهره‌برداری برسد که در صورت افتتاح می‌تواند 65 کیلومتر طول مسیر را کوتاه کند.

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس درباره قطعه‎های دو و سه آزادراه تهران شمال نیز گفت: انتخاب پیمانکار به عنوان طراح و مشاوری که بتواند برنامه‌ریزی‌های لازم را برای نقشه‌های مورد نظر پروژه سریع‌تر به مرحله نهایی برساند به صورت جدی پیگیری می‌شود.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : مسائل اتفاق‌افتاده در جشن فارغ‎التحصیلی دانشگاه مازندران را دنبال می‌کنیم

مسائل اتفاق‌افتاده در جشن فارغ‎التحصیلی دانشگاه مازندران را دنبال می‌کنیم

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر