صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

امام جمعه بهشهر: سوم خرداد نماد پایمردی و آزادگی ملت مسلمان ایران است

امام جمعه بهشهر گفت : سوم خرداد نماد پایمردی و آزادگی ملت مسلمان ایران است و از نظر انتقال و ترویج تفکر مقاومت و ایثار به نسل جوان کشور حائز اهمیت است.

کد خبر : 23857

تاریخ انتشار : 04/03/1394 - 10:49


امام جمعه بهشهر: سوم خرداد نماد پایمردی و آزادگی ملت مسلمان ایران است

به گزارش خط امید بهشهر، حجت السلام سیدعربعلی جباری شامگاه یکشنبه در مراسم گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر که در سالن بصیرت بهشهر برگزار شد اظهارکرد : جایگاه سوم خرداد که به آزادسازی خرمشهر از دست دشمن تا دندان مسلح ختم شد ،بسیار ارزشمند و والاست و علاوه بر ارزش نظامی این عملیات دارای ارزش های بزرگ معنوی و روز نمایش قدرت همت والای مسلمانان ایران برای حفظ تمامیت ارضی کشور بود.

وی با بیان اینکه سوم خرداد ماه از جایگاه بسیار مهمی در تاریخ نظام اسلامی برخوردار است ، اظهار داشت: سوم خرداد و آزاد سازی خرمشهر یک اتفاق نبود، بلکه با اتکا به ایمان و عزت جوانان سرزمین اسلامی فتح شد.

امام جمعه بهشهر افزود : فتح خرمشهر نماد ایستادگی، ایثار، مقاومت، تدبیر، فرماندهی و رهبری عالمانه در جنگ تحمیلی و دفاع مقدس به حساب می آید که در یکی از سخت ترین شرایط دوران انقلاب اسلامی به دست با کفایت رهبری نظام و رزمندگان از جان گذشته میهن به منصه ظهور رسید.

حجت السلام جباری ادامه داد : نقش آفرینی رزمندگان در فتح خرمشهر اتفاقی تاریخی است که هیچ گاه نباید از اذهان مردم ایران پاک شود چرا که در چنین روزی رزمندگان غیور ایران با ایثار و از خودگذشتگی شهر خرمشهر را از لوث وجود دشمنان انقلاب و اسلام پاک کردند. 

وی با بیان اینکه روز آزادسازی خرمشهر یکی از تاریخی ترین و پرافتخارترین روزهای جنگ هشت ساله دفاع مقدس است، افزود: برافراشته شدن پرچم ایران در مسجد خرمشهر با بیرون کردن دشمنان از این شهر برای همیشه قلب دوستداران انقلاب و ایران را شاد کرد.

امام جمعه بهشهر افزود : مروز باید کسانی که در جبهه ها حضور داشتند و یا افرادی که در روزهای دفاع مقدس پشت سنگرها علیه دشمن ایستادگی می کردند، آرمان ها و اهداف خود را از این رشادت ها برای جوانان بازگو کنند. 

وی گفت ادامه داد: نباید بگذاریم که نسل جوان و نسل های آینده با دوران دفاع مقدس بیگانه شوند و روزهای رزم و جهاد در این هشت سال به فراموشی سپرده شود. 


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : امام جمعه بهشهر: سوم خرداد نماد پایمردی و آزادگی ملت مسلمان ایران است

امام جمعه بهشهر: سوم خرداد نماد پایمردی و آزادگی ملت مسلمان ایران است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر