صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مسئول روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی نکا خبر داد؛

درخشش حافظ نکایی در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم

مسئول روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی نکا از درخشش حافظ نکایی در سی و دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم خبر داد.

کد خبر : 23813

تاریخ انتشار : 04/03/1394 - 09:46


درخشش حافظ نکایی در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم

به گزارش خط امید به نقل از نکا آنلاین، هادی عاشوری گفت: حجت‌الاسلام محمدمهدی رجبی اهل روستای بایع‌کلا از توابع بخش مرکزی شهرستان نکا در سی‌و‌دومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم در رشته حفظ کل به فینال راه یافت و به‌عنوان نفر بر‌تر این دوره از مسابقات معرفی شد.


وی افزود: پس از پایان رقابت‌های فینال حفظ کل سی‌و‌دومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن که در سالن اجلاس سران در تهران برگزار شد، به ترتیب «حجت‌الاسلام محمدمهدی رجبی» از ایران، «عبدالله الرفاعی» نماینده کشور لیبی، «اساکامامودو حسن» نماینده کشور نیجر، «ابوبکر علی موسی» نماینده کشور اوگاندا و «آدم حسن حسین» نماینده کشور سومالی اول تا پنجم شدند.

مسئول روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی نکا اضافه کرد: در سی‌ودومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران، ۱۲۹ حافظو قاری از ۸۱ کشور جهان شرکت داشتند که پس از ۶ روز رقابت، برترین‌های این رویداد قرآنی مشخص شدند که حجت‌الاسلام رجبی به لطف خداوند متعال و همت خویش توانست در نقطه اوج این رقابت‌ها بدرخشد.

وی تصریح کرد: اداره تبلیغات اسلامی نکا ضمن تبریک به حجت‌الاسلام رجبی و آرزوی توفیقات روزافزون برای ایشان از همکاری گذشته و تنگاتنگ وی در محافل مختلف قرآنی با این اداره طی سالیان گذشته، کمال قدردانی را به‌عمل می‌آورد.

مسئول روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی نکا گفت: حجت‌الاسلام رجبی که از اهالی روستای بایع‌کلای نکا در این دوره از مسابقات به‌عنوان نماینده استان خراسان شمالی و البته نماینده جمهوری اسلامی ایران حضور پیدا کرده بود.
 
 
رجبی


 

 

  

دیدگاه شما در مورد : درخشش حافظ نکایی در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم

درخشش حافظ نکایی در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر