صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرماندار بهشهر تاکید کرد:

لزوم برخورد با مسافربرهای شخصی بی شناسنامه در بهشهر

فرماندار بهشهر با اشاره به آدمربایی و قتل زن دارابکلایی تاکید کرد: مسافربرهای شخصی بی شناسنامه که خارج از سازمان حمل و نقل فعالیت می کنند باید تحت پوشش این سازمان قرار گیرند.

کد خبر : 23803

تاریخ انتشار : 03/03/1394 - 17:30


لزوم برخورد با مسافربرهای شخصی بی شناسنامه در بهشهر

به گزارش خبرنگار خط امید، محمد تقی نورزاد در جلسه شورای ترافیک شهرستان بهشهر اظهار داشت: ترافیک، مشکل بزرگ شهرهای امروزی است اما باید تلاش کنیم با تدبیر درست میزان ترافیک در شهرستان کاهش و موجب تسهیل در رفت و آمد و رضایت مردم شود.

 

وی با بیان اینکه ما مسئول حفظ جان و مال مردم هستیم ادامه داد: تا کنون تصمیماتی در خصوص سه زمانه کردن چراغ های راهنمایی و رانندگی گرفته شد که نقش بسزایی در رفت و آمد مردم داشت و با رعایت اصول فنی باید ادامه دار باشد تا از سطح تصادفات کاسته شود.

 

فرماندار بهشهر با اشاره به آدمربایی و قتل زن دارابکلایی تاکید کرد: راهنمایی و رانندگی موظف است با قدرت جلوی مسافربر های شخصی بایستد و با آنها برخورد جدی کند تا این خودروها ساماندهی شوند و همه مسافربرهای شخصی بی شناسنامه که خارج از سازمان حمل و نقل فعالیت می کنند باید تحت پوشش این سازمان قرار گیرند.

 

سرهنگ بویه نیز در سخنانی با بیان اینکه 40 درصد ترافیک شهر مربوط به عبور عابرین پیاده از خیابان‌ها است گفت: متاسفانه به دلیل وجود خط کشی عابر پیاده در نزدیکی پل عابر پیاده پارک ملت، حدود 80 درصد مردم از زیر پل عبور می کنند که باید با ایجاد انگیزه و تسهیلات ویژه، افراد را تشویق کنیم تا از این پل استفاده کنند.

 

وی به نقش خانواده‌ها در استفاده فرزندان از پل عابر پیاده اشاره و تاکید کرد: ما در مدارس به دانش آموزان، آموزش می دهیم که باید از پل عابر پیاده استفاده کنند ولی متاسفانه خانواده ها با فرزندان خود از زیر پل عبور می‌کنند.

 

رئیس راهنمایی و رانندگی شهرستان بهشهر با اشاره به اینکه یکی از مشکلات ترافیکی شهرستان عبور تراکتور و ادوات کشاورزی است خاطر نشان کرد: ادوات کشاورزی نیز باید باید وانت بارها ساماندهی شوند، باید مکانی را در خارک از شهر برای آنها جهت پارک این وسایل در نظر گرفت تا حقوق کشاورزان نیز رعایت شود.

  

  

دیدگاه شما در مورد : لزوم برخورد با مسافربرهای شخصی بی شناسنامه در بهشهر

لزوم برخورد با مسافربرهای شخصی بی شناسنامه در بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر