صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

شهردار : اجرای نهضت آسفالت مشکلات چاله های بهشهر را برطرف می کند

شهردار بهشهر گفت : مشکلات مربوط به چاله های بهشهر با اجرای نهضت آسفالت به طور کامل برطرف خواهد شد

کد خبر : 23801

تاریخ انتشار : 03/03/1394 - 13:22


شهردار : اجرای نهضت آسفالت مشکلات چاله های بهشهر را برطرف می کند

به گزارش خط امید بهشهر، 'حمید آزموده ' روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد : در حال حاضر سازمان شهرداری های کشور آسفالت شهرهای با جمعیت کمتر از 100 هزار نفر و همچنین کلانشهرها را تا حدود زیادی تامین می کند که در این میان شهرهایی مانند بهشهر که جمعیتی بیشتر از صدهزار نفر و کمتر از کلان شهرها دارند ، همواره متضرر می شوند .

وی بیان کرد : با وجود این مشکل و قیمت بالای آسفالت ، پارسال بیش از 33 هزار متر مربع از خیابان های بهشهر آسفالت شد که این روند امسال هم ادامه خواهد داشت . 

شهردار بهشهر افزود : به عنوان نمونه ، آسفالت خیابان قائم به عنوان یکی از خیابان های پرتردد بهشهر در دستور کار قرار گرفت و با صرف بیش از 20 میلیارد ریال ، زیرسازی ، ساخت جدول و انجام آسفالت آن به پایان رسید . 

آزموده به سرعت گیرهای متعدد در خیابان های شهر اشاره کرد و گفت : با وجود منع قانونی مبنی بر ساخت این سرعت گیرها ، به دلیل خواست عمومی مجبوریم این موانع حرکتی را در خیابان های شهر احداث کنیم . 

وی ادامه داد : سرعت بسیار زیاد وسایل نقلیه در خیابان ها ، موجب می شود مجبور به ساخت سرعت گیرها شویم تا از بروز حوادث تلخ ناشی از سرعت خودروها پیشگیری کنیم . 

شهردار بهشهر همچنین به نقش سیل های سال های اخیر بهشهر در تعلل اجرای طرح های عمرانی اشاره کرد و گفت : متاسفانه بروز این واقعه موجب شد بخش عمده ای از بودجه بهشهر برای رفع آسیب های وارد شده این حوادث هزینه شود .


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : شهردار : اجرای نهضت آسفالت مشکلات چاله های بهشهر را برطرف می کند

شهردار : اجرای نهضت آسفالت مشکلات چاله های بهشهر را برطرف می کند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر