صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

مسوولین بهشهری با یادگاران هشت سال دفاع مقدس دیدار کردند

جمعی از مسوولان بهشهری همزمان با فرا رسیدن سوم خرداد ، با تعدادی از جانبازان این شهر که در عملیات بیت المقدس و رهاسازی خرمشهر حضور فعالی داشتند، دیدار کردند .

کد خبر : 23786

تاریخ انتشار : 03/03/1394 - 10:39


مسوولین بهشهری با یادگاران هشت سال دفاع مقدس دیدار کردند

به گزارش خط امید بهشهر، فرماندار بهشهر شامگاه شنبه در دیدار با رحیم رمضانی از جانبازان جنگ تحمیلی گفت : ایثارگری و جانفشانی شهدا و جانبازان تنها با پاداش خداوند متعال پاسخگو خواهد بود و در این دنیا هیچ چیزی نمی تواند ارج و منزلت شهدا را جبران کند زیرا آنها تنها معامله با اهداف و آرمان های بلند خود داشتند.

محمدتقی نورزاد اظهار کرد : اندک وظیفه ما در قبال ایثار شهدا و جانبازان دلجویی و در کنار خانواده شهدا بودن است که نباید هیچگاه تحت الشعاع کارها و روزمرگی ها قرار گیرد.

وی افزود : دیدار با جانبازان و رسیدگی به مشکلات آن ها وظیفه همه مسوولان است چرا که این قشر ایثارگر با گذشتن از جان خود برای اقتدار کشور کوشیدند و افتخارآفرینی کردند.

فرماندار بهشهر ادامه داد : حضور در جمع جانبازان مرور خاطره، ایثارگری و رشادت های آنان می باشد و دیدار این عزیزان باعث قوت قلب و ایجاد انگیزه برای خدمت بیشتر، صادقانه و بی منت به مردم است.

امام جمعه بهشهر نیز در این دیدار گفت : به برکت جان فشانی و ایثارگری شهدا و جانبازان ، نظام اسلامی در اوج اقتدار و عظمت است و روز به روز بر اقتدار آن افزوده می شود.

حجت الاسلام سیدعربعلی جباری اظهار کرد : جانبازان و پاسداران بهشهری در دوران دفاع مقدس در خط مقدم جبهه با پیروی از ائمه ‏اطهار (ع) حماسه آفرینی کردند.

وی بیان کرد : وجود جانبازان سندی محکم بر این مدعاست که مردم همیشه و در هر مشکلی در حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی و آب و خاک کشور آماده هستند .


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : مسوولین بهشهری با یادگاران هشت سال دفاع مقدس دیدار کردند

مسوولین بهشهری با یادگاران هشت سال دفاع مقدس دیدار کردند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر