صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
یونسی رستمی:

شهرهای مازندران به دوربين های پايش تصويری مجهز می شوند

معاون سياسی امنيتی استاندار مازندران گفت: تمامی شهرهای مازندران به مدرن ترين دوربين های پايش تصويری مجهز می شوند.

کد خبر : 23722

تاریخ انتشار : 02/03/1394 - 12:35


شهرهای مازندران به دوربين های پايش تصويری مجهز می شوند

به گزارش خط امید بهشهر، علیرضا یونسی رستمی پنج شنبه شب در جمع خبرنگاران در بهشهر افزود: دنیای مدرن به دنبال تامین، تثبیت و گسترش امنیت از نوع نرم است و امروز پلیس در خیابان ها نیست و کم است و فن آوری و علم، نیاز امنیتی را در بسیاری از حوزه ها حل می کند.

وی ادامه داد: پایش تصویری در استان مازندران نیز با هدف در دستور کار قرار دادن استفاده از فن آوری و علم و کم کردن حضور دائم پلیس در سطح شهرها در دستور کار قرار دارد تا ضریب امنیتی استان بیش از گذشته افزایش یابد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران با بیان اینکه ۵ میلیارد تومان برای پایش تصویری در مازندران اختصاص یافته است، یادآور شد: قراردادهای مقدماتی با شرکت طرف قرارداد انجام شده و دوربین و تجهیزات لازم خریداری شده است.

یونسی گفت: در حال حاضر شهرهای نور، فریدونکنار و چالوس به طور کامل به این سیستم مجهز شده است و در شهرستان آمل نیز ۲۱ روستای این شهرستان مجهز به پایش تصویری شدند و در آینده نزدیک تلاش می کنیم شهرهای مختلف استان مازندران و دهستان ها به این مجموعه ملحق شوند.

وی خطاب به فرمانداران شهرهای مختلف مازندران اظهار داشت: فرمانداران باید کنترل شدید بر وسائط نقلیه مسافربری اعمال کنند و اجازه ندهند خودروهای سواری بدون تحت پوشش بودن شرکت مسافربری اقدام به حمل مسافر کنند و نیروی انتظامی نیز کنترل شدید در این رابطه اعمال کند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران افزود: نباید با برخی بی احتیاطی ها ضریب ایمنی را در جلامعه کاهش دهیم بلکه باید با رعایت کامل مسائل امنیتی، ارائه آموزش به رانندگان و مسافران در استفاده از حمل و نقل عمومی، شاهد کاهش تخلفات و جرائم باشیم.

یونسی گفت: مازندران از بهترین و امن ترین استان ها در کشور است که شاخص اکثریت جرائم در سال گذشته کاهش داشته است و کشفیات ما در بسیاری از حوزه ها افزایش یافته که بیانگر کار با برنامه است.

وی با اشاره به حادثه تلخ ربودن یک خانم گفت: حادثه تلخی که اتفاق افتاد به دلیل عدم دقت در استفاده از خودروهای حمل و نقل عمومی بووده است و این خودرو مربوط به شرکت مسافربری نبوده و از خودروهای بین راهی بوده که تاکید داریم مردم ما از این خودروهای بین راهی استفاده نکنند.

یونسی ادامه داد: قاتلین این بانو در دستگیری اعلام کردند که با خود قرار گذاشته بودیم در مسیر فردی را سوار کرده و به پول برسیم که بعد از کشتن این خانم طلاهای او را که دو و نیم میلیون تومان بود دزدیدند و وی را خفه کردند و بعد از اینکه حس کردند این بانو زنده است در جنگل های نکا بر سرش ضربه زده و وی را کشتند.


منبع : مهر

 

  

دیدگاه شما در مورد : شهرهای مازندران به دوربين های پايش تصويری مجهز می شوند

شهرهای مازندران به دوربين های پايش تصويری مجهز می شوند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر