صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

کارخانه کمپوست زباله شرق مازندران در آینده ای نزدیک به بهره برداری می رسد

معاون امور عمرانی استاندار مازندران گفت : کارخانه کمپوست زباله شرق مازندران با برطرف شدن نواقص فعلی ، در آینده ای نزدیک به بهره برداری می رسد .

کد خبر : 23721

تاریخ انتشار : 02/03/1394 - 12:21


کارخانه کمپوست زباله شرق مازندران در آینده ای نزدیک به بهره برداری می رسد

به گزارش خط امید بهشهر، علی نبیان روز پنجشنبه در جلسه بررسی مشکلات کارخانه کمپوست بهشهر که در فرمانداری این شهر برگزار شد اظهار کرد : در ماه های گذشته ، تلاش ها برای برطرف شدن این نواقص افزایش فراوانی داشته و در این مدت ، بخش عمده ای از کمبودها برطرف گردید . 

وی بیان کرد : ساخت و رسیدن این کارخانه به مرحله بهره برداری ناشی از همت مسوولین شهرهای شرق مازندران و همچنین استفاده فراوان از بودجه و اعتبارات کشوری و ملی است .

معاون امور عمرانی استاندار مازندران افزود : این مرکز به عنوان اولین مرکز مکانیزه کمپوست مازندران می تواند مشکل زباله شهرستان های بهشهر ،نکا و گلوگاه را برای همیشه برطرف کند . 

نبیان ادامه داد : راه اندازی هر چه سریعتر این کارخانه از جمله دغدغه های جدی استاندار مازندران است که با تکمیل آن و مشخص شدن پیمانکار، گام زیادی تا رسیدن به بهره برداری کامل وجود ندارد . 

رییس شورای اسلامی بهشهر نیز در این جلسه گفت : موضوع مهمی که تاکنون برای حل آن چاره اندیشی نشده است ، چگونگی استفاده و جابه جا کردن زباله های برگشتی است . 

اسفندیار اسدی بیان کرد: اگر نتوانیم این مشکل را پیش از بهره برداری کارخانه کمپوست حل کنیم ، با مشکلات دامنه دار بعد از بهره برداری و اعتراضات مردمی مواجه خواهیم شد . 

وی گفت : مردم نمی توانند بپذیرند که پس از تحمل سال های طولانی برای بهره برداری از کارخانه کمپسوت ، زباله های آن ها بار دیگر در مکان های قبلی دپو و تخلیه می شود .


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : کارخانه کمپوست زباله شرق مازندران در آینده ای نزدیک به بهره برداری می رسد

کارخانه کمپوست زباله شرق مازندران در آینده ای نزدیک به بهره برداری می رسد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر