صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
نماینده مردم بهشهر ، نکا و گلوگاه در مجلس:

کارخانه کمپوست فقط 40 درصد مشکل زباله شهرهای شرق مازندران را حل می کند

نماینده مردم بهشهر ، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی گفت : راه اندازی و بهره برداری از کارخانه کمپوست بهشهر فقط قادر به حل 40 درصد مشکل زباله شهرهای شرق مازندران است .

کد خبر : 23720

تاریخ انتشار : 02/03/1394 - 12:19


کارخانه کمپوست فقط 40 درصد مشکل زباله شهرهای شرق مازندران را حل می کند

به گزارش خط امید بهشهر، ' احمدعلی مقیمی ' روز پنجشنبه در جلسه بررسی مشکلات کارخانه کمپوست بهشهر که در فرمانداری این شهر برگزار شد اظهار کرد : متاسفانه این گونه در میان مردم القا شده که با راه اندازی کارخانه کمپوست ، مشکل زباله این شهرها برای همیشه برطرف خواهد شد .

وی بیان کرد : 60 درصد باقیمانده مشکل ، زباله های برگشتی و غیر قابل استفاده مانند نخاله های ساختمانی است که حل دائمی آن نیازمند دستگاه زباله سوز است . 

نماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی افزود :پیش از بهره برداری رسمی این کارخانه باید به صورت دقیق مشخص شود که زباله های برگشتی شهرهای همجوار کجا و چگونه مورد استفاده قرار خواهد گرفت . 

مقیمی ادامه داد : کارخانه کمپوست بدون حضور دستگاه زباله سوز ، فاقد کارآیی لازم و مناسب است و باید برای حل این مشکل و تامین دستگاه زباله سوز، برنامه ریزی های لازم انجام شود .

وی گفت : راه اندازی زباله سوز ، راه حل برطرف شدن قطعی و دائمی زباله این مناطق است چون با راه اندازی کارخانه کمپوست ، بخش عمده ای از زباله های بازگشتی ، باید دفع و دپو شود .

نماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی بیان کرد :یکی دیگر از مشکلات این کارخانه ، آماده نبودن جاده دسترسی به آن است که تکمیل و آسفالت آن از توان شهرداری های شرق مازندران به عنوان سهام داران این کارخانه خارج است . 

مقیمی بر لزوم تسریع در رفع مشکلات زیربنایی این کارخانه تاکید کرد و گفت : گارانتی دستگاه همزن خریداری شده از کشور اتریش در حال اتمام است اما هنوز مقدمات لازم برای افتتاح این کارخانه فراهم نشده است . 


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : کارخانه کمپوست فقط 40 درصد مشکل زباله شهرهای شرق مازندران را حل می کند

کارخانه کمپوست فقط 40 درصد مشکل زباله شهرهای شرق مازندران را حل می کند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر