صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
همایش فرصت‌ها و چالش‌های گفتمان انقلاب اسلامی در ساری برگزار شد

شریعتمداری: توافق هسته‌ای محال است/بذرپاش: مسئول پرونده هسته‌ای ایران آقای روحانی است نه ظریف!

همایش فرصت‌ها و چالش‌های گفتمان انقلاب اسلامی صبح امروز در حسینیه عاشقان کربلای ساری با حضور حجت‌الاسلام علی‌اصغر شکروی «مدیر دفتر پژوهش‌های فرهنگی موسسه امام خمینی(ره)»، مهرداد بذرپاش «نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی»، آیت‌الله محمود رجبی «قائم‎مقام مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره)»، حجت‌الاسلام سید عبدالحمید اشکوری «استاد حوزه و دانشگاه» و حسین شریعتمداری «مدیرمسئول روزنامه کیهان» برگزار شد.

کد خبر : 23717

تاریخ انتشار : 02/03/1394 - 10:52


شریعتمداری: توافق هسته‌ای محال است/بذرپاش: مسئول پرونده هسته‌ای ایران آقای روحانی است نه ظریف!

به گزارش خط امید بهشهر، همایش فرصت‌ها و چالش‌های گفتمان انقلاب اسلامی صبح امروز در حسینیه عاشقان کربلای ساری برگزار شد.

* اجازه ندهیم مازندران محلی امن برای مفاسد باشد

حجت‌الاسلام علی‌اصغر شکروی صبح امروز در همایش فرصت‌ها و چالش‌های گفتمان انقلاب اسلامی که در حسینیه عاشقان برگزار شد، اظهار کرد: مازندران استانی است که به فرموده رهبری در خط مقدم انقلاب اسلامی همواره پیش‌گام شدند و در برابر توطئه‌ها سینه سپر کردند و امروز خطه مازندران به وجود جمعیتی مومن مفتخر است.

وی با اشاره به اینکه امیدواریم این همایش گامی کوچک در شفاف‌سازی گفتمان انقلاب اسلامی، همدلی و همزبانی دولت و ملت و شناسایی توطئه‌های دشمنان باشد، افزود: باید با شناسایی و بررسی گفتمان انقلاب اسلامی آسیب‌ها را رفع کرد.

مدیر دفتر پژوهش‌های فرهنگی موسسه امام خمینی(ره) خاطرنشان کرد: آنچه انگیزه اصلی تاسیس این دفتر در سال 79 شد، احساس مسئولیت و تکلیف بزرگ بود که شاهد بودیم بعد از رحلت امام (ره) برخی مسئولان اصلی نظام و پاره‌ای از کسانی که سکان برنامه‌های سیاسی، اجتماعی و فضای رسانه‌ای کشور را به‎دست گرفتند، زاویه‌های خطرناکی گشودند و درصدد ایجاد انحراف در اهداف انقلاب و سیره نظری و عملی امام خمینی (ره) بودند.

این مسئول با بیان اینکه در آن شرایط سخت دفتر پژوهش‌های فرهنگی آغاز به کار کرد، ادامه داد: این موسسه تلاش کرد دوستان و دلسوزان انقلاب اسلامی را شناسایی، سامان‎دهی و با یکدیگر مرتبط کند تا این نیروهای عظیم اما پراکنده بتوانند حول محور ولایت، فعالیت‌های خود را انسجام بخشیده و به مقابله با افکار سکولار و منورالفکرهای لیبرال بپردازند.

شکروی با اشاره به اینکه راهبرد اصلی این موسسه این است که خط ارتباط بین گروه‌های علاقه‌مند به انقلاب اسلامی ایجاد کند، تصریح کرد: این موسسه قصد ورود به مسائل خاص مانند انتخابات و شرایط سیاسی ندارد و همراهان ما از همه گروه‌هایی هستند که به ولی‌فقیه به‎عنوان ولی‌فقیه اعتقاد و التزام دارند و فرقی ندارد عضو چه تشکل و گروهی بوده و چه سوابقی داشته باشند.

وی با بیان اینکه در موسسه فرهنگی، خط فرمان نداریم و فعالیت‌ها بر اساس باورها و مشترکات دینی شکل می‌گیرد، ادامه داد: از فعالان فرهنگی استان مازندران هم انتظار داریم فعالیت‌های خود را گسترش داده و با برگزاری چنین نشست‌هایی، کارگروه‌های متعددی شکل داده و بخشی از کار فرهنگی استان را به‎عهده بگیرند و اجازه ندهند دشمنان، مازندران را استان امن برای مفاسد خود قرار دهند.

* مذاکرات هسته‌ای موضوع تازه‌ای در کشور نیست / تجربه سه نسل تحریم

مهرداد بذرپاش اظهار کرد: دوازدهمین سال است که مذاکره می‌کنیم و موضوع هسته‌ای در کشور ما مسئله تازه‌ای نیست.

وی با اشاره به اینکه اگر ما فعالیت‌های خود را تازه شروع کردیم بعضی کشورها بمب اتم داشتند، افزود: این قرعه را به نام کشور ما زدند و مسائل شروع شده است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با انفجار برج‌های دوقلو در آمریکا باعث شد مسائل هسته‌ای ایران، بهانه‌ای برای آنها شود،تصریح کرد: ما سه نسل تحریم را با غرب و آمریکا تجربه کردیم، سه نسلی که در ذیل هر کدام از این نسل‌ها اتفاقات متفاوتی رخ داد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه از سال 82 مذاکرات درباره پرونده هسته‌ای ایران شروع شد، کل ماشین‌های سانتریفیوژ به اندازه انگشتان دو دست نبود، خاطرنشان کرد: در سال 1384 وقتی مدل‌های آزمایشگاهی تولید و ولی نصب نشده بود، غرب پذیرفته بود که ایران هیچ اقدام غیرصلح‌آمیز ندارد.

وی با بیان اینکه «معتقدم مسئول پرونده هسته‌ای ایران آقای روحانی است نه ظریف» اظهار کرد: همین تیمی که اکنون مذاکرات را بر عهده دارد، در آن برهه هم عهده‌دار مذاکرات بودند.

بذرپاش با اشاره به اینکه از سال 1384 تا 1387 تک‌آف هسته‌ای در کشور ما شروع شد و میزان ماشین‌های ما 50 برابر افزایش یافت، تصریح کرد: سرعت ما در سال 87 افزایش یافت در آن مقطع انجماد دوطرفه را پذیرفتیم اما بعد از آن دیگر پاسخی نگرفتیم.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سال 88 هیچ خبری نشد چراکه قرار بود جزئیات را اعلام کنند، تصریح کرد: در انتخابات سال 88 اوباما اعلام کرد که مذاکرات تعطیل است و باید تحریم‌های شکننده علیه ایران وضع کنیم و تا مردم در خیابان هستند فشار بیشتری بر مردم بیاید و کار حکومت را تمام کنند.

وی با اشاره به اینکه مانند کودتای 28 مرداد، 60 سال بعد از نقش خود در این جریانات سخن می‌گویند، ادامه داد: قطعنامه 1929 اوایل سال 89 علیه ما تصویب شد و قطعنامه‌های بعدی هم ذیل آن اتفاق افتاد و پرانتزی باید در اینجا پاسخ داده شود.

بذرپاش با بیان اینکه فریاد «آی دزد آی دزد» سر داده‌اند تا مسبب اصلی تحریم فراموش شود، ادامه داد: پرفشارترین تحریم، همین تحریم نسل سوم 1929 بود و نفس هسته‌ای ما را گرفت و خیلی‌ها باید پاسخگو باشند چون اطلاعات کشور را فروختند و سخت‌ترین تحریم‌ها بر ما اعمال شد و پاسخ این سئوال، تاریخ ما را متحول می‌کند.

وی با اشاره به اینکه بنای فتنه 88 بر اساس این قطعنامه 1929 است نه دعوای احمدی‌نژاد و موسوی، یادآور شد: سر مردم نباید کلاه گذاشت و این سئوالات باید پاسخ داده شوند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکایی‌ها در دولت قبل به جد دنبال مذاکره بودند و مذاکره با آمریکا هم به‌تازگی شروع نشده است، گفت: فصل جدیدی از مذاکرات با روش متفاوت‌تر در دولت جدید شروع شد که شروع کار با توافق ژنو همراه بود و می‌توان پرخطرترین مذاکرات از این موضوع نام برد که دشمن را با خطای محاسباتی مواجه کردیم.

بذرپاش با اشاره به اینکه آمریکا بخش اعظمی از تحریم‌ها را انجام می‌دهد، اضافه کرد: وقتی با شش کشور مذاکره می‌کنیم یعنی با 180 کشور در حال مذاکره هستیم و دعوای ما دعوای یک به 180 می‌شود اما وقتی آمریکا با ما مشکل داشته باشد، دعوای ما دعوای یک به یک است.

وی با بیان اینکه محل اعلام انجام تعهدات آنها خودشان هستند و محل اعلام انجام تعهدات ما داوری به نام آژانس است، افزود: داوری که در عین نامردی تاکنون 11 گزارش علیه ما صادر کرده و فقط در گزارش 2011 آژانس چهار شهید دادیم و برخی‌ها هم در آستانه شهادت بودند توسط نیروهای امنیتی نجات داده شدند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه درباره این آژانس صحبت می‌کنیم نه آژانس سر کوچه، ادامه داد: آژانسی که مملو از نیروهای امنیتی است و هر زمان اراده کرده در سایت‌های ما نیرو مستقر کرده و تمام دوربین‌های ما را چک می‌کند و باز هم راضی نیست.

بذرپاش با بیان اینکه مذاکرات ژنو اشکالات زیادی داشت، افزود: ناگهان چیزی با عنوان بیانیه لوزان از زمین رویش کرد و کسی هنوز پاسخ درستی نداده چرا در لوزان بیانیه منتشر شد مگر قرار به توافق نبود؟

وی با اشاره به اینکه چه ضرورتی بود دو سه ماه قبل از مذاکرات تیرماه، نشست لوزان برگزار شود، گفت: اگر این نشست الزام‌آور بود جزئیات آن هم باید بیان شود.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه لوزان، سند مادر ژنو است اما 9 بند آن با ژنو مغایرت دارد، تصریح کرد: هر آنچه درباره فکت‌شیت آمریکایی شنیدیم درست است و نشست لوزان، همان برگ تقلب آمریکا است و در حالی که با انتشار فکت‌شیت آمریکایی، از وزارت خارجه کشور تقاضا کردیم این موضوع را تکذیب کنند اما گفتند ما نمی‌توانیم این کار را انجام دهیم.

بذرپاش با اشاره به اینکه این کشور تا رهبری دارد کسی جرأت نمی‌کند مملکت را بفروشد، افزود: مثل کسانی که در 88 به کشور آسیب زدند، این‌ها هم به کشور آسیب می‌زنند.

وی با بیان اینکه شورای امنیت وجود خارجی ندارد، ادامه داد: هیچ‌ کدام از شش قطعنامه روند قانونی را طی نکرد و شورای امنیت هیچ نقشی نداشت.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه سئوال بعدی که مطرح است مگر ما عضو شورای امنیت هستیم، اضافه کرد: باید به‌گونه‌ای پیش برویم که ضمانت برداشتن تحریم‌ها باید ضمانت حداکثری در کشور ما باشد.

بذرپاش با بیان اینکه رهبری با اعلام موضع در مقابل بازجویی کشورهای عضو آژانس از فرزندان این سرزمین، گفت: مقام معظم رهبری موضوع بازجویی دشمن را در نطفه خفه کردند.

وی با اشاره به اینکه آمریکا به این مذاکرات نیاز دارد، ادامه داد: جمهوری‌خواهان و دموکرات‌ها بر سر دشمنی با ایران اتفاق نظر دارند اما در برخورد با ایران دو تفکر متفاوت دارند و این توافق از توافقات ایده‌آل برای اوباما است تا بگوید مسائل هسته‌ای ایران را بدون لشکرکشی و شلیک حتی یک گلوله، متوقف کردم.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه توافق لوزان، توافق خوبی برای اوباما بود، گفت: اگر همین فردا تحریم‌ها را لغو کنند ورودی منابع ارزی به کشور ما تازه به اوضاع چهار ماه قبل برمی‌گردد.

* تلاش جریان نفاق برای ورود به حاکمیت/نخبگان بی‌تفاوت مزدور و جاسوس هستند

آیت‌الله محمود رجبی با اشاره به اینکه گفتمان انقلاب اسلامی بر دو محور حاکمیت اسلام و استکبارستیزی استوار است، اظهار کرد: گفتمان انقلاب اسلامی برگرفته از قرآن و ادیان الهی است.

وی با بیان اینکه در قرآن بر حاکمیت اسلام و استکبارستیزی تاکید شده است، افزود: استکبارستیزی به معانی جنگ‎طلبی و جنگ‌افروزی نیست، بلکه استکبارستیزی به‎معنی این است که سلطه، کفر جهانی را بر خود حرام بدانیم و معتقد باشیم که هیچ نیرو و قدرتی بر ما جز قدرت خداوند تسلط ندارد.

قائم‎مقام مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) با بیان اینکه استکبارستیزی اگر بخواهد در مقام عمل تداوم پیدا کند نیاز به مولفه ایمان پایدار و بصیرت دارد، تصریح کرد: اگر معرفت و بصیرت نباشد نمی‌تواند گفتمان انقلاب اسلامی مستقر و پایدار شود.

وی در این زمینه ادامه داد: خداوند ملتی را به درجه و رفاه الهی می‌بخشد که ایمان و علم را در کنار هم داشته باشند تا شکوفایی و بالندگی آنها افزایش پیدا کند، از این بیان شریف می‌توانیم آسیب‌هایی که موجب چالش در نظام می‌شود را شناسایی کرد.

رجبی با اعلام اینکه دشمن با توطئه‌های بسیار جدی به دنبال فاصله دادن مردم از مسائل اصلی نظام است و تلاش دارند حساسیت مردم را نسبت به مسائل اصلی نظام دور نگاه دارند، خاطرنشان کرد: دشمن تلاش می‌کند در جریان تهاجم فرهنگی، غیرت و حساسیت مردم را نسبت به ارزش‌های اسلامی کم کند.

رجبی با اشاره به سکوت نخبگان در قبال برخی از جریانات انقلاب اسلامی یادآور شد: نخبگانی که نسبت به مسائل انقلاب اسلامی بی‌تفاوت هستند، به‌عنوان مزدور و جاسوس برضد نظام فعالیت می‌کنند.

قائم‎مقام مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) با بیان اینکه این افراد به‌عنوان تئوریسین وارد اجتماع شده و اهداف دشمن را در بین مردم القا می‌کنند، گفت: برای مبارزه با این افراد باید آگاهی مردم را افزایش دهیم تا اهداف دشمن پیاده نشود.

وی با تاکید بر اینکه این افراد برای انقلاب اسلامی خطرناک‌ هستند و تاریخ نشان داده که این‌گونه افراد آسیب جدی به جریان‌های مختلف نظام زدند، افزود: یکی از مؤلفه‌های جدی که باید برای آن تدابیری اندیشیده شود، ایجاد نفاق در بین مردم توسط برخی جریان‌های سازمان‌یافته است که این موضوع بسیار خطرناک است که در طول تاریخ اسلام نیز این مسئله وجود داشت.

رجبی با اشاره به اینکه وقتی نفاق سازمان‌دهی می‌شود، پشت‌سر آن خدعه و نیرنگ نیز ورود پیدا می‌کند، تصریح کرد: این جریان با آگاهی مردم از بین می‌رود که نمونه آن در فتنه 88 دیده شد که این توطئه در کوتاه‌ترین مدت خنثی شد و این موضوع معلول بصیرتی بود که در جامعه به‌وجود آمد.

قائم‌مقام موسسه آموزشی‌پژوهشی امام خمینی(ره) با اشاره به اینکه در فتنه 88 جریان نفاق سخت‌ترین شکست را دریافت کرد و این مسئله به‌دلیل بالا رفتن سطح آگاهی مردم رقم خورد، اضافه کرد: جریان نفاق تلاش دارد که در حاکمیت ورود پیدا کند، نمونه آن در طول تاریخ اسلام و پس از آن در انقلاب اسلامی ایران نیز شاهد بودیم.

وی با اشاره به اینکه در جریان پیروزی انقلاب اسلامی نخستین گروهی که دست به اسلحه بردند منافقان بودند و در کنار آنها سایر گروه‌ها به مبارزه مسلحانه روی آوردند و نفاق این فرصت را فراهم کرده بود، گفت: همه فعالان فرهنگی وظیفه دارند در مسیر تقویت ایمان و مبارزه با شرک و کفر فعال شوند و اگر این دو مؤلفه را در نظام تقویت کنیم می‌توانیم در برابر آسیب‌های داخلی نظام را مصون‌ نگه داشت.

* لزوم تغییر نگرش افرادی که توسعه را در گرو همکاری با غرب می‌دانند

حجت‌الاسلام سید عبدالحمید اشکوری با بیان اینکه استکبار تلاش دارد که از هر فرصتی ایران اسلامی را به چالش بکشد، اظهار کرد: دشمن به کمک نیروی داخلی و خارجی تلاش دارد که اساس نظام اسلامی را دچار تزلزل کند.

وی افزود: اقتصاد انقلاب اسلامی با استفاده از ظرفیت داخلی قابل توسعه است، ایران اسلامی به‌دلیل داشتن ظرفیت‌های پیدا و پنهان توان رفع نیازمندی‌های خویش را دارد.

استاد حوزه و دانشگاه با اعلام اینکه برخی نگاه‌ها در کشور وجود دارد که فکر می‌کند توسعه ایران اسلامی در گروی همکاری با غرب است، بیان کرد: باید تلاش کنیم تا نگرش افرادی که با این نگاه خواستار حفظ نظام هستند، تغییر کند.

اشکوری با اشاره به اینکه نگاهی که فکر می‌کند توسعه ایران در گرو ارتباط با غرب است، اضافه کرد: این نگاه اشتباه است، به این دلیل که غرب ثابت کرد که قابل اعتماد نیست.

وی بیان کرد: برای توسعه کشور نیاز است که منافع ملی تأمین شود و اقتدار نظامی ایران اسلامی با نگاه دومی که در کشور وجود دارد، امکان تأمین وجود ندارد.

استاد حوزه و دانشگاه تصریح کرد: اگر دولت‌ها بخواهند وظایف خودشان را در کشور عملیاتی کنند نیاز به قدرت ملی هست و قدرت ملی در گرو هم‌دلی و وفاق ایجاد می‌شود.

اشکوری خاطرنشان کرد: در طول تاریخ قراردادهای بین دولت‌ها حاکم بر کشور با برخی از کشورهای غربی منعقد که در کشور این قراردادها به‌عنوان قرارداد ننگین مشهور است.

وی گفت: این قراردادها می‌تواند تجربیاتی خوبی باشد برای افرادی که فکر می‌کنند توسعه ایران اسلامی با غربی‌ها امکان‌پذیر است.

* توافق هسته‌ای محال است/دشمن بازی را از ‌رقابت ‌به شراکت نکشاند

حسین شریعتمداری اظهار کرد: در حال حاضر شرایط خطیری داریم اما شرایط خطرناک نداریم و به قول رهبر معظم انقلاب باید دیده‌ها باز باشد و صحنه‌ها را آن‌طور که هست، ببینیم.

وی با اشاره به اینکه اسلام ناب، ظلم‌ستیز است و اسلامی که ظلم‌ستیز نباشد اسلام نیست و اسلامی که به پرخوری مرفهان بی‌درد از سوی سرمایه‌داران زالو‌صفت در کنار فقرا تن دهد، اسلام نیست، افزود: قابل حدس است که نظام سلطه بین‌الملل در برابر اسلام واقعی ایستادگی می‌کند.

مدیرمسئول روزنامه کیهان با اشاره به اینکه هویت اسلام گسترش عدالت است، اسلام و غرب در ماهیت با هم درگیر هستند و کسانی که نسخه آشتی می‌پیچند ماجرا را نمی‌دانند، تصریح کرد: ما و نظام سلطه هم در ماهیت با هم درگیر هستیم و این درگیری زمانی اتمام پیدا می‌کند که یا ما از اسلام ناب دست بکشیم و اسلام را در سیاست دخالت ندهیم و یا اینکه نظام سلطه از کار خویش دست بکشد.

مدیرمسئول روزنامه کیهان با اشاره به اینکه اسلامی که ظلم‌ستیز نباشد، اسلام آمریکایی است، گفت: دشمن از همه توانش بر علیه کشور استفاده می‌کند و ما نیز باید از همه توان استفاده کنیم ولی همه استفاده نمی‌کنند.

وی با اشاره به اینکه توافق هسته‌ای محال است، افزود: وقتی ‌آمریکا پشت میز مذاکره می‌نشیند حواس‌شان به یمن، عراق، لبنان و فلسطین است بنابراین آنها با نفوذ ایران در منطقه و جهان مشکل دارند‌.

شریعتمداری با بیان اینکه استفاده از سلاح هسته‌ای برای پایان دادن به جنگ جهانی دوم دروغ بسیار بزرگ است، تصریح کرد: موضوع هسته‌ای مسئله بمب هسته‌ای نیست، موضوع آن اقتدار ایران اسلامی است.

وی با اشاره به اینکه حریف نگران بمب هسته‌ای نیست و از نفوذ ایران در هراس است، اضافه کرد: یک دیدگاهی در این کشور از گذشته وجود داشت که فکر می‌کرد همه مشکلات کشور در آمریکا حل می‌شود ولی آیا در حال حاضر کسی این دیدگاه را قبول دارد؟

مدیرمسئول روزنامه کیهان با اعلام اینکه به لحاظ فنی و حقوقی دست‌مان در مذاکرات بسیار پر است، خاطرنشان کرد: هدف دشمن از مذاکرات و نتیجه آن تحقیر ایران است و آنها به مذاکره برای حل مسائل فی مابین احتیاج ندارد و ‌مذاکره را فقط برای مذاکره می‌خواهد.

وی با بیان اینکه دشمن تلاش دارد که جهان را تحت نظر خودش داشته باشد، یادآور شد: دشمن می‌خواهد به جهانیان اعلام کند که ایرانی که الگو بسیاری از کشورهای اسلامی بود مجبور شد با آمریکا مذاکره کند و آمریکا در مذاکره به دنبال شکستن اقتدار ایران است.

شریعتمداری با تاکید بر اینکه آمریکا با موجودیت ایران مشکل دارد و مشکل هسته‌ای بهانه است، ‌گفت: باید دشمن‌شناسی دقیقی در کشور انجام شود.

وی با بیان اینکه یکی از اهداف دشمن این است که جایگاه واقعی ایران شناخته نشود، اظهار کرد: باید تلاش کنیم که همیشه در صحنه باشیم و دشمن از حضورمان در صحنه در هراس باشد.

مدیرمسئول روزنامه کیهان با اشاره به اینکه دشمن زمانی که صحنه را خالی ببیند‌ از نفوذ خویش برای ورود به کشور استفاده می‌کند بنابراین نباید فضا را برای حضور دشمن خالی کرد، ادامه داد: باید پرچم هویت ایران با دیدگاه دینی بالا نگه داشته شود چرا که مردم ایران رسالت بزرگی بر دوش دارند و ایستادگی مردم ایران باعث می‌شود که مردم یمن، لبنان و فلسطین دل‌گرم باشند.

شریعتمداری با اعلام اینکه کمک به حزب‌الله و حماس صدقه نیست، افزود: دشمن تلاش دارد که به تحقق شعار نیل تا فرات دسترسی پیدا کند، بنابراین حزب‌الله لبنان نماینده ایران در پیشانی جنگ با استکبار است.

وی با اشاره به اینکه اگر دشمن راه نفوذ به کشور ‌را پیدا کند همان بلایی که سر مردم فلسطین و عراق ‌آورد در ایران هم همین جنایت‌ها را پیگیری می‌کند، ادامه داد: نباید جا بخوریم و حرف حق را باید پیگیری و مطالبات خودمان را درخواست کنیم، نباید از سر و صداها بترسیم، کسی باید از سر و صدا بترسد که از عدالت قصور کند.

مدیرمسئول روزنامه کیهان در پایان گفت: مبادا در یک فرمول خطرناک دشمن را از عداوت به رقابت و از رقابت به شراکت بکشانیم، حریف را باید ارزیابی کرد.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : شریعتمداری: توافق هسته‌ای محال است/بذرپاش: مسئول پرونده هسته‌ای ایران آقای روحانی است نه ظریف!

شریعتمداری: توافق هسته‌ای محال است/بذرپاش: مسئول پرونده هسته‌ای ایران آقای روحانی است نه ظریف!

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر