صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
نماینده ولی فقیه در مازندران:

نصیحت می‎کنم مدیرکل صداوسیما نیروهای انقلابی را از شبکه تبرستان دور نکند

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: چه‌طور فردی که پنج سال در این نهاد خوب کار کرد به یک‌باره عملکردش ضعیف می‌شود، بنده به آقای مقدسی «مدیرکل صدا و سیما» نصیحت می‎کنم که در تصمیم خودش تجدیدنظر کند و نیروهای خودی و انقلابی را از بدنه شبکه تبرستان دور نکند.

کد خبر : 23715

تاریخ انتشار : 02/03/1394 - 10:50


نصیحت می‎کنم مدیرکل صداوسیما نیروهای انقلابی را از شبکه تبرستان دور نکند

به گزارش خط امید بهشهر، آیت‌الله نورالله طبرسی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته مرکز مازندران در بخشی از سخنانش با انتقاد به عملکرد مدیرکل جدیدالانتصاب صداوسیمای مازندران، خواستار تکریم خانواده‌های شهدا و ایثارگر در سطح ادارات استان توسط مسئولان شد و اظهار کرد: خانواده‌های شهدا برای پایداری انقلاب اسلامی در کنار عزیزان شهید خویش قرار گرفتند.

وی در واکنش به تغییر معاون اطلاعات و اخبار صدا و سیما مازندران توسط مدیرکل این سازمان، افزود: چه‌طور فردی که پنج سال در این نهاد خوب کار کرد به یک‌باره عملکردش ضعیف می‌شود، بنده به آقای مقدسی «مدیرکل صدا و سیما» نصیحت می‎کنم که در تصمیم خودش تجدیدنظر کند و نیروهای خودی و انقلابی را از بدنه شبکه تبرستان دور نکند.

نماینده ولی فقیه در مازندران تأکید کرد: مسئولان باید تلاش کنند که وحدت در جامعه ماندگار شود، بنده طرفدار خانواده شهدا هستم و مسئولان تلاش کنند که این موارد به نماز جمعه کشیده نشود.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : نصیحت می‎کنم مدیرکل صداوسیما نیروهای انقلابی را از شبکه تبرستان دور نکند

نصیحت می‎کنم مدیرکل صداوسیما نیروهای انقلابی را از شبکه تبرستان دور نکند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر