صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
شریعتمداری:

سایپا و ایران‌خودرو 8 هزار میلیارد تومان معوقه بانکی دارند/نباید پرسپولیس و استقلال را به این دو شرکت واگذار کرد

مدیر مؤسسه کیهان خطاب به مسئولان سایپا و ایران‌خودرو گفت: شما 8 هزار میلیارد تومان بدهی معوقه بانکی دارد که متعلق به بیت‎المال است، هرکدام از این باشگاه‌ها سالانه 300 میلیارد تومان هزینه دارند.

کد خبر : 23712

تاریخ انتشار : 02/03/1394 - 10:45


سایپا و ایران‌خودرو 8 هزار میلیارد تومان معوقه بانکی دارند/نباید پرسپولیس و استقلال را به این دو شرکت واگذار کرد

به گزارش خط امید بهشهر، حسین شریعتمداری در حاشیه سفر به مازندران و حضور در همایش فرصت‌ها و چالش‌های انقلاب اسلامی در ساری در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سئوال که آیا آمریکا برنامه‌ای برای جنگ با ایران دارد، اظهار کرد: آمریکا و نیروهای نظامی‌شان توان حضور در جنگ را ندارند و برای تقابل با کشورهایی که مخالف تفکرات آنها هستند، به جنگ نیابتی دست می‌زند.

وی با اعلام اینکه بسیاری از صاحب‌نظران معتقدند که ایران به لحاظ نظامی از کشورهای برتر منطقه است، افزود: بسیاری از صاحب‌نظران جنگ اعتقاد دارند که ایران توان برگرداندن عربستان به دوران ماقبل پهلوی را دارد.

مدیرمسئول کیهان در ادامه با اعلام اینکه یمن نیز بسیاری از ادوات نظامی را در اختیار دارد، خاطرنشان کرد: یمن قتل‌گاه آل سعود است.

شریعتمداری درباره وضعیت اقتصادی کشور و راه برون‌رفت از مشکلات فعلی، تصریح کرد: اجرای اقتصاد مقاومتی بهترین راه برای برون‌رفت از مسائل فعلی است و از اقتصاد مقاومتی نباید به اقتصاد ریاضتی تعبیر کرد.

وی ادامه داد: باید به ظرفیت داخلی توجه و برای رفع مشکلات کشور به خرد جمعی نیز باید فکر کرد.

مدیرمسئول روزنامه کیهان با اعلام اینکه برخی از افرادی که شعار مبارزه با فساد را سر می‌دهند، خودشان دست‌های آلوده دارند، یادآور شد: بسیاری از ثروت‌های کلان نامشروع است.

شریعتمداری به مسئله خرید و فروش باشگاه استقلال و پرسپولیس توسط سایپا و ایران‌خودرو اشاره کرد و افزود: چرا این دو باشگاه باید در خرید این دو تا تیم اعلام آمادگی کنند.

وی خطاب به مسئولان سایپا و ایران‌خودرو اضافه کرد: شما 8 هزار میلیارد تومان بدهی معوقه بانکی دارد که متعلق به بیت‎المال است، هرکدام از این باشگاه‌ها سالانه 300 میلیارد تومان هزینه دارند.

مدیرمسئول کیهان گفت: بسیاری از ظرفیت‌های پنهان در کشور وجود دارد که برای رفع مشکل اقتصادی کشور باید به‌کارگیری شود.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : سایپا و ایران‌خودرو 8 هزار میلیارد تومان معوقه بانکی دارند/نباید پرسپولیس و استقلال را به این دو شرکت واگذار کرد

سایپا و ایران‌خودرو 8 هزار میلیارد تومان معوقه بانکی دارند/نباید پرسپولیس و استقلال را به این دو شرکت واگذار کرد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر