صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
با حضور مسئولین شهرستانی:

مراسم غبارروبی مزار شهدای بهشهر برگزار شد

در آستانه سالگرد فتح خرمشهر مسئولین بهشهر با غبارروبی مزار شهدای بهشهر با آرمان‌های انقلاب تجدید پیمان کردند.

کد خبر : 23667

تاریخ انتشار : 01/03/1394 - 22:43


مراسم غبارروبی مزار شهدای بهشهر برگزار شد

به گزارش خبرنگار خط امید، حجت الاسلام سید عربعلی جباری در مراسم غبارروبی مزار شهدای انقلاب که به مناسبت سالگرد فتح خرمشهر با حضور مسئولین شهرستان بهشهر و تعدادی از خانواده جانبازان برگزار شد اظهار داشت: در آستانه سالگرد فتح خرمشهر باید ارج نهیم شهدایی را که این وحدت و اتحاد را برای جامعه ما به ارمغان آوردند.

 

وی ادامه داد: چند اصل در زندگی باید در نظر گرفته شود که یکی از آنها صبر است و جامعه‌ای که صبر را پیشه کند پیروزی نصیب آن می شود، مجاهدان و رزمندگان یکی از چیزهایی که از خداوند طلب می کنند صبر است به همین دلیل است پیشرفت کردند و خرمشهر را فتح کردند.

 

خطیب نماز جمعه بهشهر با بیان اینکه ما در سه جبهه  اقتصادی، علمی و سیاسی درگیر هستیم و باید در این سه جبهه صبر و استقامت پیشه کنیم گفت: مقام معظم رهبری در سخنرانی اخیر خود فرمودند که اجازه صحبت با دانشمندان و فرزندان این مملکت را نمی دهیم چراکه می دانستند آنها از این طریق می خواهند از دانشمندان ما بازرسی و بازجویی کنند.

 

جباری در پایان تاکید کرد: امروز باید بدانیم دشمن روی چه چیزی حساس است، مسئولیت ما بسیار سنگین است باید با برنامه بهتر و محبت و همدلی در همه زمینه‌ها شرکت کنیم تا به پیروزی برسیم.

 

به گزارش خط امید، از حاشیه های این مراسم نیز می توان به عدم اطلاع و حضور خانواده‌های شهدا در این مراسم اشاره کرد که یکی از خانواده‌های شهدا در گفتگو با خبرنگار ما گفت: مراسم به نام شهدا گرفته شد اما فقط از تعدادی جانباز بزرگوار دعوت شد و هیچ اطلاع رسانی در بین خانواده‌های شهدا انجام نشد.

 



 

  

دیدگاه شما در مورد : مراسم غبارروبی مزار شهدای بهشهر برگزار شد

مراسم غبارروبی مزار شهدای بهشهر برگزار شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر