صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
امام جمعه بهشهر تاکید کرد:

پاسداران باید هوشیار باشند و از اسلام و انقلاب ایران پاسداری کنند

امام جمعه بهشهر گفت: امروز در دنیا، خوارجی به مراتب جاهل‌تر از خوارج صدر اسلام همچون وهابی‌های سعودی و داعش به وجود آمده است و پاسداران باید هوشیار باشند و از اسلام و انقلاب ایران در برابر این گروه‌های جاهل، پاسداری کنند.

کد خبر : 23666

تاریخ انتشار : 01/03/1394 - 21:13


پاسداران باید هوشیار باشند و از اسلام و انقلاب ایران پاسداری کنند

به گزارش خبرنگار خط امید، حجت الاسلام سید عربعلی جباری در خطبه های نماز جمعه این هفته با تبریک سالروز ولادت امام حسین(ع) و روز پاسدار اظهار داشت: یکی از اثرات مهم ذکر خداوند افزایش دلیری و شجاعت در برابر استکبار و اشرار و زورگویان است.

 

وی با بیان اینکه امروز در دنیا خوارجی به مراتب جاهل‌تر از خوارج صدر اسلام همچون وهابی‌های سعودی و داعش که هیچ پایبندی ندارند به وجود آمده است گفت: پاسداران باید هوشیار باشند و از اسلام و انقلاب ایران در برابر این گروه‌های جاهل، پاسداری کنند.

 

امام جمعه بهشهر ادامه داد: در فتح خرمشهر دلاوری‌ها و پیروزی ایرانی‌ها به دنیا ثابت شد به طوری که صدام از این شکست دیوانه شد و بخش زیادی از فرماندهان وقت را اعدام کرد، ما به این فتح و پیروزی می‌بالیم و می‌نازیم به این جمله امام که خرمشهر را خدا آزاد کرد.

 

خطیب نماز جمعه بهشهر خاطرنشان کرد: ان شاالله به زودی خداوند بزرگ یمن و تمامی بلاد مظلوم را آزاد خواهد کرد و در پس آن مکه و مدینه هم انشاالله آزاد خواهد شد و مسلمانان قبور مظلوم بقیع را بازسازی خواهند کرد.

 

به صحبت‌های اخیر مقام معظم رهبری در مورد منطقه و احتمال کشیده شدن جنگ به مرزهای جمهوری اسلامی اشاره و تصریح کرد: اولا که امریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند ولی در صورت هر اشتباهی ایران جواب کوبنده‌ای به آنان خواهد داد.

 

سید عربعلی جباری در پایان گفت: تا به امروز مسئولین بنده را به پروژه‌ها و مراسمات دعوت کرده‌اند و من هم لبیک گفته‌ام ولی برخی دیگر لطف بیشتری نسبت به من داشته‌اند و بدون دعوت از من و در حالی که من بی اطلاع بودم از من انتقاد می‌کنند که فلانی نیامد.

  

  

دیدگاه شما در مورد : پاسداران باید هوشیار باشند و از اسلام و انقلاب ایران پاسداری کنند

پاسداران باید هوشیار باشند و از اسلام و انقلاب ایران پاسداری کنند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر