صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

برگزاری گردهمایی رؤسای اصناف کل کشور در مازندران

رئیس اتاق اصناف مرکز مازندران گفت: گردهمایی سراسری رؤسای ادارات اصناف سراسر کشور با حضور مسئولان وزارت صنعت، معدن، تجارت در مازندران برگزار می‌شود.

کد خبر : 23643

تاریخ انتشار : 31/02/1394 - 11:57


برگزاری گردهمایی رؤسای اصناف کل کشور در مازندران

به گزارش خط امید بهشهر، عباس رمدانی اظهار کرد: نخستین همایش روسای ادارات اصناف سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت استان‌ها به میزبانی اتاق‌های اصناف مازندران در ساری برگزار می‌شود.

وی افزود: این همایش به‌منظور تبیین سیاست‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت و بررسی مشکلات تشکل‌های صنفی سراسر کشور، چهارم و پنجم خردادماه امسال در مجتمع رفاهی وزارت کشور در ساری برگزار می‌شود.

رئیس اتاق اصناف مرکز مازندران و دبیر این همایش ملی با اشاره به اینکه در این همایش سامانه‌های جدید برای راه‌اندازی پروژه‌های اعلامی مرکز امور اصناف و بازرگانان ایران تبیین می‌شود، تصریح کرد: بسترسازی مناسب در فضای کسب و کار و اجرای قوانین در این همایش ملی مورد بحث است.

این مسئول با بیان اینکه در حاشیه این همایش نخستین کارگاه آموزشی رؤسای ادارات اصناف و رابطین پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت کشور برگزار می‌شود، اضافه کرد: مراسم افتتاحیه این همایش ملی صبح دوشنبه ۴ خرداد ۹۴ با حضور مسئولان وزارت صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف ایران برگزار می‌شود.

رمدانی با اشاره به اینکه سخنرانی رئیس اتاق اصناف مرکز استان و رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در مراسم افتتاحیه این همایش انجام می‌شود، تصریح کرد: سخنرانی استاندار مازندران، رئیس مرکز اصناف و بازرگانان ایران، رئیس اتاق اصناف ایران در این نشست برنامه‌ریزی شده است.

وی یادآور شد: قرار است در این همایش از اتحادیه‌ها، اتاق‌های اصناف و کمیسیون‌های نظارت بر‌تر صنفی سراسر کشور تجلیل می‌شود. 

رئیس اتاق اصناف مرکز مازندران از فعالیت بیش از ۲.۵ میلیون واحد صنفی در کشور خبر داد و گفت: با فعالیت اتحادیه‌ها و واحدهای صنفی کشور برای بالغ بر ۱۰ میلیون نفر در کشور شغل ایجاد شده است.

 


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : برگزاری گردهمایی رؤسای اصناف کل کشور در مازندران

برگزاری گردهمایی رؤسای اصناف کل کشور در مازندران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر