صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
معاون سياسي امنيتي استاندار:

اختصاص 8 ميليارد تومان برای بهسازی و بازسازی سواحل 8 شهر مازندران

به ۸ شهر ساحلی هرکدام، ۵۰۰ میلیون تومان و جمعاً ۴ میلیارد تومان پرداخت شد و ۵۰۰ میلیون تومان هم هر یک از این شهر‌ها باید اختصاص دهند تا سرجمع به میزان ۸ میلیارد تومان بر اساس چارچوب تعیین شده صرف ساماندهی سواحل شود.

کد خبر : 23509

تاریخ انتشار : 30/02/1394 - 17:53


اختصاص 8 ميليارد تومان برای بهسازی و بازسازی سواحل 8 شهر مازندران

به گزارش خط امید بهشهر، علیرضا یونسی در جلسه ستاد ساماندهی طرح‌های دریای استان که با حضور میرباقری قائم‌مقام وزیر و رئیس ستاد ساماندهی سواحل کشور برگزار شد، با اشاره به آمار بالای حضور گردشگر در ایام تعطیلات در استان و استفاده مسافران و گردشگران از دریا، اظهار کرد: دریا یک سرمایه عظیم ملی است که باید با برنامه‌ریزی درست و اصولی و ارائه بهترین و مطلوب‌ترین خدمات در سواحل از این ظرفیت در راستای نشاط، پویایی و خرسندی اجتماعی و عمومی بهره برد. 

وی با بیان اینکه امکانات موجود در طرح دریا تماما استانی است و با اعتبارات استانی، مطالبات ناجیان غریق را که از سال‌های قبل انباشت شده بود، پرداخت کردیم، افزود: اعتباری پایدار که قابل برنامه ریزی باشد برای طرح‌های دریا در مازندران تصویب شود. 

رئیس ستاد ساماندهی طرح‌های دریای استان، یادآور شد: میزان گردشگران استان در سال ۹۳ نزدیک به ۷۰ درصد نسبت به سال ۹۲ افزایش داشته که نشانگر رغبت و کشش ایجاد شده در مردم نسبت به مازندران است و باید از اقصاد گردشگری استفاده لازم و درست بکینم و سرمایه‌های اجتماعی را تقویت کنیم. 

معاون سیاسی‌امنیتی استاندار مازندران با قدردانی از تلاش‌های همه اعضاء ستاد ساماندهی طرح‌های دریای استان که با تمام توان و امکانات در این عرصه به میدان آمدند، بیان کرد: امسال هم بر اساس سیاست‌های وزارت کشور در دریا برنامه ریزی نمودیم و بین سازمان‌های مختلف، اعتباراتی را توزیع کردیم. 

یونسی با اشاره به اینکه باید به موضوع گردشگری دریایی تنوع بیشتری بدهیم، گفت: باید گردشگری روستایی در چند شهر ساحلی استان راه اندازی شود و با راه اندازی بازارچه‌های محلی در سواحل و ارایه تولیدات داخلی، فضای کسب و کار در شهرهای ساحلی تقویت شود.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : اختصاص 8 ميليارد تومان برای بهسازی و بازسازی سواحل 8 شهر مازندران

اختصاص 8 ميليارد تومان برای بهسازی و بازسازی سواحل 8 شهر مازندران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر