صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
باز هم تکذیب؛

تغییر وزرا و استانداران به هیچ وجه در دستور کار دولت نیست

سخنگوی دولت با اشاره به شایعات مطرح شده در زمینه تغییر وزرا و استانداران گفت: چنین چیزی از بن صحت ندارد و به هیچ وجه تغییر وزرا و استانداران در دستور کار دولت نیست و صحت ندارد.

کد خبر : 23467

تاریخ انتشار : 29/02/1394 - 11:18


تغییر وزرا و استانداران به هیچ وجه در دستور کار دولت نیست

به گزارش خط امید بهشهر، محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت در نشست هفتگی خود با خبرنگاران، از افزایش اعتبارات عمرانی در کشور به 40 هزار میلیارد تومان با ابلاغ رییس جمهور خبر داد و گفت: این مبلغ از محل صرفه جویی 6هزار میلیارد تومان در اعتبارات جاری تامین و به اعتبارات عمرانی برای اتمام طرح های نیمه‌تمام اضافه میشود.

وی همچنین از دریافت گزارش فعالیت وزارت جهادکشاورزی در زمینه اقتصاد مقاومتی توسط دولت خبر داد و با اشاره به شایعات مطرح شده در زمینه تغییر وزرا و استانداران گفت: چنین چیزی از بن صحت نداردو به هیچ وجه تغییر وزرا و استانداران در دستور کار دولت نیست و صحت ندارد.
نوبخت تصریح کرد: موضوع حذف 4میلیون نفر از دریافت یارانه از زبان من صحت ندارد و اساسا به صراحت میگویم که چنین اتفاقی نیافتاده است.
سخنگوی دولت درخصوص مسایل مطرح شده در زمینه فعالیت ستادهای انتخاباتی روحانی گفت هیچ ماموریتی از سوی رییس جمهور به ستادهای انتخاباتی برای ورود به انتخابات صادر نشده است. به هرحال در ایام انتخابات ریاست جمهوری ستادهای آقای دکتر روحانی ستادهای مردمی بودند که پس از پایان انتخابات چیزی به عنوان ستاد انتخاباتی روحانی مطرح نیست.

نوبخت در پاسخ به سوالی در زمینه وضعیت بورس گفت: نرخ های جدید تعیین شده از سوی شورای پول و اعتبار برای تسهیلات و سپرده هیچ تاثیری در بازار بورس نخواهد داشت و فکر میکنم بازار بورس بیشتر تحت تاثیر عوامل سیاسی و روانی است و اینکه انتظار داشته باشیم بانک‌ها بورس را متعادل کنند، توقع نامناسبی است و باید به شکل دیگری غیر از ورود بانک ها، بازار بورس متعادل شود.
وی همچنین درباره اعزام کشتی نجات به سواحل یمن گفت: این کشتی حامل کمک های بشردوستانه است و با مجامع بین‌المللی هماهنگ شده وفکر میکنم مشکل خاصی برای رسیدن این کشتی به یمن وجود داشته باشد و اگر اتفاق خاصی برای کشتی مذکور پیش بیاید، نظام متناسب با آن تصمیم گیری خواهد کرد.
خبر در حال تکمیل است...


منبع : تسنیم

 

  

دیدگاه شما در مورد : تغییر وزرا و استانداران به هیچ وجه در دستور کار دولت نیست

تغییر وزرا و استانداران به هیچ وجه در دستور کار دولت نیست

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر