صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
در دیدار با فعالان دانشجویی مازندران

احمدی‌نژاد: انتقادات غیرمنصفانه را در آینده پاسخ می‌دهم

محمود احمدی‌نژاد در پاسخ به اینکه چرا به انتقاداتی که به شما می‌شود پاسخ نمی‌دهید، گفت: خیلی از انتقادات که خلاف انصاف است را در آینده پاسخ می‌دهم.

کد خبر : 23464

تاریخ انتشار : 29/02/1394 - 11:09


احمدی‌نژاد: انتقادات غیرمنصفانه را در آینده پاسخ می‌دهم

به گزارش خط امید بهشهر، محمود احمدی‌نژاد که در ماه اخیر برای سخنرانی در جشن ولادت حضرت امیرالمومنین به بابل سفر کرده بود، چند روزی را هم به همراه خانواده در یک مجتمع تفریحی در ساحل بابلسر گذراند.

فعالان دانشجویی مازندران هم از این فرصت استفاده کرده و به دیدار رئیس جمهور سابق کشورمان رفتند؛ مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه مازندران در مورد این دیدار اظهار کرد: رئیس جمهور سابق کشورمان در این دیدار به پرسش‌هایی در حوزه سیاست خارجی، انرژی هسته‌ای و مسائل اقتصادی کشور پاسخ داد.

امین اکرمی افزود: احمدی‌نژاد از اینکه دانشجویان مطالبه‌گر بودند، ابراز خرسندی کرد و عامل پویایی کشور را در تحرک سالم دانشگاه بیان کرد.

وی درباره سوال دانشجویان از احمدی‎نژاد که چرا به انتقادات پاسخ نمی‌دهد، اضافه کرد: احمدی‌نژاد در پاسخ این سوال اعلام کرد: «بسیاری از انتقادات که خلاف انصاف است را در آینده پاسخ می‌دهم.»

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه مازندران گفت: دانشجویان در این جلسه انتقاداتی را به عملکرد دولت نهم و دهم داشتند که احمدی‌نژاد به سوالات دانشجویان پاسخ داد.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : احمدی‌نژاد: انتقادات غیرمنصفانه را در آینده پاسخ می‌دهم

احمدی‌نژاد: انتقادات غیرمنصفانه را در آینده پاسخ می‌دهم

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر