صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
درخواست امام جمعه نکا از مسئولان قضایی

قاتلان بانوی میاندورودی پیش از چهلم وی مجازات شوند

امام جمعه نکا با ابراز تأسف از حوادث اخیر روی داده در منطقه و شهر نکا گفت: از قوه‌ قضائیه که مجری عدالت است می‌خواهیم که با متجاوزان برخورد جدی کند.

کد خبر : 23311

تاریخ انتشار : 27/02/1394 - 11:53


قاتلان بانوی میاندورودی پیش از چهلم وی مجازات شوند

به گزارش خط امید بهشهر، حجت‌الاسلام محمدباقر محمدی لائینی در خطبه‌های نماز جمعه نکا، با اشاره به ۲۶ اردیبهشت سالروز اعلام موجودیت رژیم اشغالگر قدس به عنوان روز نکبت، اظهار کرد: اشغال فلسطین، هدف نهایی صهیونیست‌ها نیست و به فرموده امام راحل، اشغالگران برای تمام خاورمیانه و حتی برای کشورهای عرب همپیمان خود هم نقشه دارند. 

وی همچنین با بیان بیش از ۱۳ سال معطلی ایران پشت می‌زهای مذاکره برنامه هسته‌ای خود، افزود: ما ثابت کردیم که در مسئله هسته‌ای جز حق خود چیز دیگری نمی‌خواهیم اما در تاریخ ثابت شده که گوش ظالم بدهکار به منطق و مذاکره نیست و باید با قدرتمند شدن حق خود را از ظالم بگیریم.

امام جمعه نکا بیان کرد: در داخل کشور، مفاسد فراوانی وجود دارد که برخلاف عدالت است، ما انتظار داریم که مسئولان، به‌ویژه قوه‌ قضائیه که ترازو را نماد خود قرار داده در مقابل آنها بایستد و عادلانه رسیدگی کند.

لائینی با ابراز تأسف از اتفاقات ناگوار رخ داده در هفته‌های اخیر در شهرستان نکا مثل ناامنی‌ها، دزدی‌ها در مزارع و یا ربودن بانوی دارابکلایی و کشته شدن وی به دست آدم‌های فاسد، خاطرنشان کرد: از قوه‌ قضائیه که مجری عدالت است می‌خواهیم که با متجاوزان برخورد جدی کند.

وی برخورد قاطع با کسانی که نا‌امنی ایجاد می‌کنند و عوامل مخل امنیت هستند را لازم دانست و با تأکید بر برخورد و مجازات عوامل حادثه اخیر آدم‌ربایی و قتل بانوی دارابکلایی پیش از چهلم این مرحومه، عمل به آن را سبب برقراری امنیت کامل جامعه دانست.

امام جمعه نکا با انتقاد از نرم برخورد کردن با عده‌ای محدود که امنیت و آرامش کل جامعه را به خطر می‌اندازند، گفت: عده‌ای از موتورسواران در سطح شهر با صدای گوش خراش و سرعت‌های زیاد موجب آزار و اذیت شهروندان شده‌اند که از پلیس خواستاریم با این افراد نیز برخورد جدی کند.


منبع : بلاغ

 

  

برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر جمعه 01 خرداد 1394 - 22:28
  علیرضا

  حالت خوبه؟اصلا گوش کردی چی گفت؟تیکه آخرشو کلا برعکس گفتی باهوش خان،گفت مردمو به خاطر گاز دادن باموتور نگیرین ونزنین،توهپروتی؟

  0 0
دیدگاه شما در مورد : قاتلان بانوی میاندورودی پیش از چهلم وی مجازات شوند

قاتلان بانوی میاندورودی پیش از چهلم وی مجازات شوند

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین
 • rss
 • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر