صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
تله انفجاری زیر میز تدبیر و امید یازدهم

لطف لطف‌الله‌های مازندران برای استاندار لطفی ندارد

با گذشت دو سال از استقرار دولت یازدهم، هنوز محافل سیاسی مدیران اجرایی این دولت در مازندران، مسئله‌ساز و جدال‌آفرین است. لطف‌الله محمدنژاد و لطف‌الله‌ آجدانی در حضور معاون سیاسی وزیر کشور از سمت خود به صورت لفظی استعفا دادند.

کد خبر : 23236

تاریخ انتشار : 24/02/1394 - 12:25


لطف لطف‌الله‌های مازندران برای استاندار لطفی ندارد

به گزارش خط امید بهشهر به نقل از فارس، لطف‌الله محمدنژاد و لطف‌الله اجدانی چهارشنبه شب ‌در جلسه فعالان سیاسی مازندران، که با حضور معاون سیاسی وزیر کشور تشکیل شده بود،  با انتقاد از برخی عملکرد مسئولان در استان و در جدالی با یکدیگر از سمت خود ‌استعفا ‌دادند. 

لطف‌الله محمدنژاد مسئول مستعفی مرکز اسناد و کتابخانه ملی مازندران در این جلسه  با انتقاد از برخی انتصاب‌ها در مازندران و اعلام این که مردم مازندران بزرگ‌ترین حماسه را در انتخابات یازدهم داشتند، اظهار کرد:در حال حاضر افرادی در تیم مدیریتی مازندران قرار گرفته‌اند که تفکر پوپولیستی دارند.

وی با بیان این که این افراد با وجود اینکه جایگاهی ندارند در تیم مدیریت استان حضور دارند و برخی از افراد پس از روی کار آمدن دولت با پای خودشان قرار بود که از مسئولیت کناره‌گیری کنند، ولی عده‌ای جلوی آنها را گرفته و دوباره به فعالیت خویش در استان ادامه می‌دهند، با انتقاد از عملکرد فرماندار شهرستان بابل که در زمان حضور احمدی‌‌نژاد در سخنرانی‌اش حضور داشت، گفت: فرماندار دولت تدبیر و امید پای سخنرانی فردی نشست که کشور را به ناکجاآباد برد و این فرماندار اعلام کرد که احمدی‌نژاد از بزرگان نظام است.

مسئول مستعفی مرکز اسناد و کتابخانه ملی مازندران با اعلام اینکه دولت روحانی مظلوم است، افزود: فرماندار دولت تدبیر و امید چهار ساعت پای سخنرانی رئیس گروه انحرافی می‎نشیند.

این مسئول مستعفی با اشاره به این نکته که برای حضور روحانی در مازندران در دوره انتخابات تلاش زیادی کردم، گفت: با نفس شیمیایی خودم مردم را چهار ساعت نگه داشتم تا روحانی به ساری برسد.

محمدنژاد با اعلام اینکه تریبون دست افراد خاصی در مازندران قرار دارد، خاطرنشان کرد: سمفونی مدیریت استان از هارمونی خاصی برخودار نیست.

بعد از سخنرانی محمدنژاد، مدیرکل آموزش و پژوهش استانداری مازندران به دفاع از عملکرد دولت روحانی و ربیع فلاح در مازندران پرداخت.

لطف‌الله آجدانی اظهار داشت: دولت تدبیر و امید در کشور و مازندران دستاوردهای درخشانی داشت، البته ناکامی‌هایی هم متوجه دولت است که بخشی از آنها سوء‌مدیریت بود و بخشی دیگر به دلیل فشارها و محدودیت‌ که به مسئولان وارد می‌شود.

وی با اعلام اینکه بزرگترین خطری که اعتدال را تهدید می‌کند، افراطی‌گری است، افزود: اعتدال آمده تا به افراطی‌گری پایان ببخشد.
با این سخنان آجدانی، لطف‌الله محمدنژاد مسئول مستعفی کتابخانه اسناد ملی مازندران خطاب به آجدانی گفت: تا قبل از دریافت سمت به عنوان منتقد جدی دولت در مازندران بودید.

مدیرکل آموزش و پژوهش استانداری مازندران ‌با بلند کردن قرآنی که بر روی تریبون بود، گفت: به کلام الله قسم می‌خورم شما استعفایت را بنویس، من هم استعفا می‌دهم و اگر استعفا دهم جایگاه دنیوی بزرگ‌تری به دست خواهم آورد.

وی در خاتمه برای دولت تدبیر و امید در مازندران آروز موفقیت کرد.

در پایان ذکر این نکته ضروری است که مطالبه جدی مردم از دولتی که تدبیر و امید را شعار خود قرار داده، کار و تلاش شبانه‌روزی و پرهیز از سیاسی کاری است و تشکیل جلسات سیاسی از سوی مدیران اجرایی بمنظور برنامه‌ریزی‌های حاشیه‌ساز، نه تنها خدمتی به رفع مشکلات پرشمار جاری مردم نمی‌کند که موجب زیان مدیریت استان و شخص استاندار است و بمانند بمبی زیر میز شخص اول دولت تدبیر و امید در مازندران است که این بار نه از سوی دشمنان که از سوی دوستان استاندار انجام می‌شود حتی اگر خود آقای استاندار هم نادانسته به این حرکت کمک کند.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : لطف لطف‌الله‌های مازندران برای استاندار لطفی ندارد

لطف لطف‌الله‌های مازندران برای استاندار لطفی ندارد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر