صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
قائم مقام وزیر بهداشت در گفتگو با خط امید:

خیرین بهشهری 6 برابر دولت به حوزه سلامت کمک کردند

قائم مقام وزیر بهداشت گفت: خیرین بهشهری در سال 93، 6 برابر دولت در حوزه سلامت این شهرستان کمک کردند.

کد خبر : 23204

تاریخ انتشار : 24/02/1394 - 10:44


خیرین بهشهری 6 برابر دولت به حوزه سلامت کمک کردند

محمد هادی ایازی در گفتگو با خبرنگار خط امید گفت: خیرین بهشهری در سال 93 بالغ بر 75 میلیارد ريال به حوزه درمانی و بهداشتی کمک کردندکه این مقدار حدود 5.5 تا 6 برابر کمک دولت در این حوزه و نشان‌دهنده این است که اگر زمینه مشارکت مردم فراهم باشد قطعا بخش قابل توجهی از مشکلات توسعه مراکز بهداشتی درمانی برطرف می‌شود.

 

وی با تاکید بر اینکه محدودیت دولت در منابع مالی یک واقعیت انکار ناپذیر است و در عین حال مراکز درمانی و پزشکی ما نیاز به توسعه دارد، افزود: با توجه به این که اقتصاد سلامت، یک اقتصاد پایدار است، علاوه برخیرین، بخش خصوصی هم مشارکت جدی تری پیدا کرده است.

 

قائم مقام وزیر بهداشت در خصوص مشکلات بیمه‌ای گفت: بیمه‌های پایه با غالب بیمارستان‌های دولتی قرارداد دارند و از این بابت خیلی مشکل نداریم، بیمه‌های تکمیلی نیز به واسطه این که باید دستگاه‌ها، منابع آنها را تامین کنند، متاسفانه در برخی از بیمارستان‌ها با مشکل مواجه هستیم.

 

ایازی ادامه داد: وزیر محترم بهداشت و درمان در همایش نقد طرح تحول سلامت تاکید کرد که این موضوع در شورای عالی بیمه مورد بحث قرار بگیرد و مشکلاتی که از این بابت برای بیماران وجود دارد، برطرف شود و بیمار دیگر دغدغه‌ی پرداخت پول به بیمارستان را نداشته باشد.

  

  

دیدگاه شما در مورد : خیرین بهشهری 6 برابر دولت به حوزه سلامت کمک کردند

خیرین بهشهری 6 برابر دولت به حوزه سلامت کمک کردند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر