صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
دبیر شورای هماهنگی مبازه با مواد مخدر مازندران:

پاتوق‎های خرده‌فروشی مواد مخدر در سطح مازندران برچیده می‌شود

دبیر شورای هماهنگی مبازه با مواد مخدر مازندران گفت: در سال گذشته 29 منطقه آلوده در استان مازندران شناسایی شد که تا پایان سال 93 همه این مناطق آلوده، پاکسازی شدند و در سال 94 نیز جمع آوری این پاتوق های خرده فروشی در دستور کار این ستاد قرار دارد.

کد خبر : 23084

تاریخ انتشار : 21/02/1394 - 12:54


پاتوق‎های خرده‌فروشی مواد مخدر در سطح مازندران برچیده می‌شود

به گزارش خط امید بهشهر،  علی‌رضا مرادی در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شرق مازندران اظهار کرد: با اقتداری که نظام جمهوری اسلامی ایران دست یافته است، دشمن نمی‌تواند با ابزار نظامی در مقابل ایران بایستد به همین دلیل با جنگ نرم و آلوده کردن جوانان به مواد مخدر وارد میدان شده است که لازمه مقابله با این حرکت دشمن جدی گرفتن مسائل فرهنگی و پیشگیری از آلوده شدن جوانان و رواج مواد مخدر در جامعه است.

وی با تاکید براینکه مبارزه با اعتیاد و جلوگیری از انحراف جوانان به سمت مواد مخدر وظیفه همگانی است و ربطی به مسولیت فردی ندارد، افزود: روحانیون مساجد نقش ویژه ای در آگاهی افراد جامعه دارند و باید از ظرفیت این قشر به خوبی استفاده کرد.

دبیر شورای هماهنگی مبازه با مواد مخدر مازندران لزوم استفاده از سمن ها برای آگاهی جامعه در خصوص مضرات اعتیاد را ضروری دانست و مطرح کرد: تنها 5 مرکز متادون تراپی در گلوگاه وجود دارد و هیچ کمپ ترک اعتیاد در این شهرستان دایر نیست که با توجه به نیاز شهرستان باید پیگیری جدی در این موضوع شود.

مرادی در ادامه گفت: معتاد یک بیمار است نیاز به درمان دارد و بیشتر معتادان از روی نا آگاهی گرفتار افیون اعتیاد شده اند، در سال گذشته 29 منطقه آلوده در استان مازندران شناسایی شد که تا پایان سال 93 همه این مناطق آلوده، پاکسازی شدند و در سال 94 نیز جمع آوری این پاتوق های خرده فروشی در دستور کار این ستاد قرار دارد.

وی از آموزش 6 ساعت کارمندان دولت در طول سال خبرداد و افزود: همکاری نیروی مقاومت بسیج با نیروی انتظامی نقش بسزایی در کشفیات مواد مخدر دارد و باید نهادهای بهزیستی، شبکه بهداشت، بسیج ونیروی انتظامی برای کسب موفقیت در این ماموریت مهم، همکاری بیشتری داشته باشند.

دبیر شورای هماهنگی مبازه با مواد مخدر مازندران با انتقاد از اینکه آمار دقیقی از معتادان در گلوگاه وجود ندارد، گفت: 47 نفر آلوده به مواد مخدر از گلوگاه در اردوگاه قاجار خیل ساری تحت درمان هستند.

 


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : پاتوق‎های خرده‌فروشی مواد مخدر در سطح مازندران برچیده می‌شود

پاتوق‎های خرده‌فروشی مواد مخدر در سطح مازندران برچیده می‌شود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر