صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

موج‌سواری اصلاح‌طلبان از حضور فرماندار بابل در سخنرانی احمدی‌نژاد

اصلاح‌طلبان تلاش دارند حضور فرماندار بابل در مراسم سخنرانی احمدی نژاد را پیراهن عثمان قرار داده و اقدام به تضعیف نماینده دولت در مازندران نمایند.

کد خبر : 23079

تاریخ انتشار : 21/02/1394 - 12:45


موج‌سواری اصلاح‌طلبان از حضور فرماندار بابل در سخنرانی احمدی‌نژاد

به گزارش خط امید بهشهر، موضوع حضور فرماندار شهرستان بابل در مراسم سخنرانی رئیس جمهور سابق کشور مان دستاویزی شد که فعالان اصلاح‌طلب استان مازندران بر روی موج سهم خواهی سوار شده و از این طریق تلاش دارند که استاندار مازندران را تحت فشار قرار دهند.

فرماندار شهرستان بابل نیز این روزها تحت فشار زیادی از سوی اصلاح طلبان هست و فعالان اصلاح طلب که تنوانستند به اهداف خودشان در این چند مدت در استان مازندران برسند تلاش دارند حضور فرماندار بابل در مراسم سخنرانی احمدی نژاد را پیراهن عثمان قرار داده و اقدام به تضعیف نماینده دولت در مازندران نمایند.

فعالان اصلاح طلب تلاش دارند که با تحت فشار قرار دادن نماینده دولت در استان سهم خواهی کنند این اقدام آنها در راستای گرفتن امتیازات بیشتر برای برگزاری متینگ‌ها تبلیغاتی و سیاسی است و از این موضوع ناراحت هستند که چرا به آنها برگزاری متینگ‌های تبلیغاتی و انتخاباتی داده نمی شود.

با بررسی سابقه برگزاری محافل اصلاح طلبان در مرکز استان نشان داده شد که آنها چندان نمی توانند همدیگر را در یک محفلی که همه فعالان این طیف حضور دارند تحمل کنند، نمونه بارز آن برگزاری انتخابات حزب مرکزی اصلاح طلبان مازندران بود که در نهایت با جنگ و جدل خاتمه یافت.

از طرفی آیا واقعا مشکل استان مازندران فقط در فعالیت حزبی خلاصه می شود، بسیاری از مردم استان درگیر مسائل شغلی خودشان و فرزندان‌شان هستند، نداشتن سرپناه برای کارگران ساختمانی، نبود شغل مناسب در استان، وجود جاده‌های نامناسب در برخی از نقاط، مشکلاتی که کشاورزی استان با آن مواجه است، ترافیک و زباله مهمترین مشکل استان است.

افرادی که برای استان دلسوزی می‌کنند و فکر می‌کنند که می توانند در توسعه استان مازندران سهم داشته باشند برای رفع مشکلات مردم طرح و برنامه ارائه دهند، بازی سیاسی برای مردم کوچه و بازار که محتاج نان شب خودشان هستند، چندان خوشایند نیست.

استاندار مازندران که به صورت همه جانبه برای توسعه استان تلاش می‌کند در سال دولت و ملت،همدلی وهمزبانی نیاز به حمایت همه جانبه دارد تا برخی برنامه‌های در دستور کار خویش را اجرایی کند.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : موج‌سواری اصلاح‌طلبان از حضور فرماندار بابل در سخنرانی احمدی‌نژاد

موج‌سواری اصلاح‌طلبان از حضور فرماندار بابل در سخنرانی احمدی‌نژاد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر