صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
خطیب نماز جمعه بهشهر:

عربستان مزدور اسرائیل در منطقه است

خطیب نماز جمعه بهشهرگفت: عربستان سعودی به یک کشور بی دفاع، مظلوم، بی سلاح و نسبتا فقیر حمله می کند و حتی نمی گذارد کشورهای مسلمان دیگر کمک‌های اولیه و دارویی خود را ارسال کند.

کد خبر : 22911

تاریخ انتشار : 18/02/1394 - 18:14


عربستان مزدور اسرائیل در منطقه است

به گزارش خبرنگار خط امید، حجت السلام سید عربعلی جباری در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: دنیا در جهالت و دنیاداران سرمست شهوت هستند، عربستان سعودی که یک کشور ظالم و مزدور اسرائیل در منطقه است به یک کشور بی دفاع، مظلوم، بی سلاح و نسبتا فقیر حمله می کند و حتی نمی گذارد کشورهای مسلمان دیگر کمک‌های اولیه و دارویی خود را ارسال کند.

 

وی با تبیین سخنان مقام معظم رهبری در جمع معلمان و فرهنگیان گفت: همه مسئولان و مخصوصا تیم مذاکره کننده باید خطوط قرمز نظام را حفظ و به ارزش‌های نظام الهی پایبند باشیم، رکن اساسی این نظام مردم هستند و کسی حق ندارد نظام و ارکان نظام را تضعیف کند.

 

امام جمعه بهشهر در بخش دیگر سخنان خود در واکنش به اظهارات مسئولین آمریکایی در خصوص حمله به ایران گفت: ایران یمن سوریه و افغانستان نیست، ایران جایگاه شیران و دلیمردان است و با اولین حمله نظامی ملت ایران گردن آمریکا را می شکند.

 

جباری با تاکید بر اینکه این ابلهان فراموش کردند که روبروی ایران شکست طبس و هشت سال دفاع مقدس را داشتند؟ ادامه داد: آمریکا بیش از 30 سال است که توطئه و اربده کشی می‌کند اما ملت ایران نه تنها خم به ابرو نمی‌آورد بلکه امروز پشت سر مقام معظم رهبری ایستاده‌ و می‌گویند آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

 

خطیب نماز جمعه بهشهر در پایان به اجرای طرح‌های جدید ترافیکی در شهرستان اشاره و خطاب به مسئولین راهنمایی و رانندگی تاکید کرد: سختی‌هایی در اجرای این طرح ها وجود دارد اما به مرور زمان آسان می‌شود و اگر مردم نسبتا به این موضوع انتقاد و سوالاتی دارند مسئولین باید پاسخ گو باشند. 

  

دیدگاه شما در مورد : عربستان مزدور اسرائیل در منطقه است

عربستان مزدور اسرائیل در منطقه است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر