صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
با حکم دادستانی محمودآباد

۷ هزار متر مربع ساخت‌وساز غیرمجاز در محمودآباد تخریب شد

7 هزار متر مربع از ساخت و سازهای غیرمجاز شامل 15 ویلا و زمین محصورشده با حکم دادستانی محمودآباد در بخش مرکزی قلع‌وقمع شد.

کد خبر : 22877

تاریخ انتشار : 17/02/1394 - 11:13


۷ هزار متر مربع ساخت‌وساز غیرمجاز در محمودآباد تخریب شد

به گزارش خط امید بهشهر، با حکم دادستانی دادگاه شهرستان محمودآباد، ۷ هزار متر از ساخت‌وسازهای غیر‌مجاز در این شهرستان قلع‌و‌قمع شد. 

رئیس جهادکشاورزی در حاشیه اجرای این حکم در گفت‌وگو با خبرنگار آوای شمال گفت: با صدور حکم قلع و قمع ساخت‌وسازهای غیرمجاز که هم‌اکنون درحال اجرای آن هستیم، نماینده دادستانی و دیگر مسئولان مربوط از اداره جهاد کشاورزی و دیگر دستگاه‌ها در محل این ساخت‌وساز‌ها حاضر شدند. 

بهرام مهدوی افزود: امروز در روستاهای گالشپل، خوردونکلا و گیلاپی این تخریب انجام شد که حدود ۱۲ ویلا و زمین محصور شده را شامل شد. 

وی با اشاره به اینکه تخریب ساخت‌وسازهای غیرمجاز علیرغم میل باطنی مسئولان انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: جهاد‌کشاورزی تذکرات و اخطارهای متعدد در حین ساخت را انجام می‌دهد اما اگر همچنان پافشاری بر ادامه کار وجود داشته باشد دستگاه قضا بر اساس قانون حکم به تخریب می‌دهد. 

مهدوی اظهار کرد: از همه کسانی که به دنبال ساخت‌وساز در مناطق شهر و روستا‌ها هستند درخواست می‌شود تا قبل از هر اقدامی نسبت به دریافت استعلام از جهاد‌کشاورزی مبنی بر قرار داشتن زمین در بافت اقدام کنند تا دیگر شاهد اینگونه تخریب‌ها نباشیم. 

رئیس‌ جهاد کشاورزی محمودآباد در پایان گفت: جهاد کشاورزی اگر زمینی را واجد شرایط ساخت بداند در تبصره ۴ استان موافقت ساخت را دریافت می‌کند.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : ۷ هزار متر مربع ساخت‌وساز غیرمجاز در محمودآباد تخریب شد

۷ هزار متر مربع ساخت‌وساز غیرمجاز در محمودآباد تخریب شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر