صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

جلیلی: اعتماد نظام و مردم، ایران را به قدرتی بی بدیل تبدیل کرده است

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اعتماد نظام و مردم، ایران را به قدرتی در منطقه و جهان تبدیل کرده است.

کد خبر : 22739

تاریخ انتشار : 15/02/1394 - 21:12


جلیلی: اعتماد نظام و مردم، ایران را به قدرتی بی بدیل تبدیل کرده است

به گزارش خط امید بهشهر، سعید جلیلی عصر امروز در نشست گفتمان انقلاب با حضور دانشگاهیان در دانشگاه گلستان اظهار داشت: نگاه جمهوری اسلامی و اعتماد بین مردم و نظام، ایران را به قدرتی نرم تبدیل کرده و دشمنان از این قدرت می‌ترسند.
وی افزود: اینکه ما علیه امریکایی‌ها بی‌اعتماد هستیم، یک منطق روشن دارد و یک توهم نیست و امریکایی‌ها تاکنون 39 بار علیه عبور خط لوله گاز از ایران موضع‌گیری کردند.
نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی تصریح کرد: آمریکا در توافق ژنو هم به توافق پایبند نبوده و در لوزان نیز در فکت‌شیتی که منتشر کرده به توافق پایبند نبوده است.
جلیلی اظهار داشت: نباید اجازه داد توافق بدی صورت گیرد و یک عزم ملی می‌خواهد که از حقوق و منافع کشور به شکل یکپارچه دفاع کنیم.
وی افزود: مسیر انقلاب اسلامی یک مسیر شکوهمند است و یک مبنای قوی دارد و ولایت فقیه ستون این ساختار است.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: قدرتی که امروز در دنیا ظهور پیدا کرده از جنس دیگری است و ارزان بدست نیامده و یک شالوده قوی دارد که ولایت فقیه است.
وی تصریح کرد: می‌توان با اتکا به درون و ظرفیت‌ها، به بهترین شکل کشور را به پیش ببریم و دشمن نگران این است که در صحنه مبارزه پیروزی با ما باشد.
نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی گفت: سخنان 20 فروردین ماه مقام معظم رهبری یک جلوه از جمهوریت و اسلامیت نظام بود.
جلیلی اظهار کرد: سوالی که امروز در دنیا مطرح است این است که در ایران چه اتفاقی افتاده که نام ایران این‌گونه در صحنه جهانی مطرح می‌شود؟
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: یکی از توفیقات و افتخارات نسل ما این است که در دوره‌ای هستیم که در ایران نظام، ماهیت و اندیشه متفاوتی شکل گرفته که آن‌ها را دغدغه‌مند کرده است.
وی اظهار داشت: اندیشه و گفتمان اسلام چه آثار و طبعاتی داشته که غربی‌ها آن را رقیب تمدن غربی خود می‌دانند.
نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی گفت: امروز گفتمان اسلام گفتمانی است که در عرصه‌های مختلف مدعی است و ادعا می‌کند که می‌تواند حرفهایش را محقق کند و در آن موفق باشد و اجازه نمی‌دهد افراد دیگری برای استقلال و آزادیش تصمیم بگیرند.
جلیلی اظهار داشت: اینکه170 شبکه تلویزیونی بر علیه یک نظام راه بیاندازند نشان می‌دهد که دشمنان تلاش دارند تا آزادی این ملت را محدود کند.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: سند استراتژی امنیت ملی امریکا در بهمن ماه سال گذشته منتشر شد که در آن نگاه استکباری این کشور مشهود است.
جلیلی گفت: در مقدمه این سند به نقل از اوباما آمده که سوال این نیست که امریکا باید رهبر جهان باشد یا نه، سوال این است که چگونه باید این رهبری را مدیریت کند.
وی افزود: در بخشی دیگر از این سند آمده که رهبری امریکا بر جهان همیشگی است و بر پایه منافع آن رهبری امریکا در این قرن همانند قرن گذشته همچنان اجتناب‌ناپذیر است.
نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی گفت: برای جنگ و کشتار 40 روزه هیچ قطعنامه‌ای صادر نمی‌شود و این‌ها واقعیت امروز جامعه ما است که باید دیده شود.
جلیلی تصریح کرد: این‌ها واقعیت سیاست خارجی است و 40 روز انسان‌های بی‌گناه کشته شدند و از متجاوزان حمایت می‌شود.
وی گفت: 50 روز در غزه انسان‌های بی‌گناه کشته می‌شوند و از متجاوزان حمایت می‌کنند.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: غربی‌ها بیشتر از این که از غنی‌سازی در فوردو و نطنز نگران باشند و بترسند از احمدی روشن و شهریاری‌ها می‌ترسند.


منبع : تسنیم

 

  

دیدگاه شما در مورد : جلیلی: اعتماد نظام و مردم، ایران را به قدرتی بی بدیل تبدیل کرده است

جلیلی: اعتماد نظام و مردم، ایران را به قدرتی بی بدیل تبدیل کرده است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر